12 Aralık 2014

Mon Réve’den Özgün Tasarımlar

Aksesuar alışverişinin vazgeçilmez adresi olan Mon Réve ’in 2014-2015 Sonbahar/Kış koleksiyonunda doğal taşlardan oluşan çarpıcı takılar bulunuyor. Doğal taşların pozitif etkileri ve Mon Réve’in özgün tasarımlarıyla sevdikleriniz her ortamda göz kamaştırsın. Aralık ayı boyunca sevdikleriniz için seçeceğiniz 2 ürüne ek olarak bir hediye de Mon Réve ’den size geliyor. 


Garnet, çilek quartz, ışıltılı agat, hematit, oniks, azurit, turmalin, mika gibi taşlarla tasarlanmış eşsiz aksesuarlar kıyafetlere stil katarken feminen duruşu da ön plana çıkarıyor. Yüzyıllardır pozitif etkileri bilinen doğal taşlarla tasarlanan göz kamaştırıcı bileziklerin, kolyelerin ve küpelerin tamamı el yapımı. Sezon trendi sweat shirtlerle kombinlenebilen Onyx taşından yapılan tasma kolyeler, salaş hırkalarla kullanabilen dore zincir kolyeler, sezonun gözde parçalarından diz altı elbiselere renk katacak çarpıcı küpeler ve daha pek çok ürünü Mon Réve mağazasında bulabilirsiniz.

Koleksiyonda petrol mavisi ve çekici mavi tonları, petrol yeşili, şarap rengi, tüm asaleti ile bordonun tonları, gri, siyah, kahverengi gibi renkler ön planda. Yeni sezonun trendi olan hacimli ve dikkat çekici takılar kendini Mon Réve koleksiyonunda da gösteriyor.
  

ETİKETLER: ALIŞVERİŞ , YILBAŞI , TAKI , HEDİYE