15 Eylül 2019

Miley Cyrus, Ariana Grande ve Lana Del Rey Yeni Şarkılarıyla Karşınızda

YAZI: EKİN KURBETÇİ

lana-del-rey-miley-cyrus-ariana-grande-dont-call-me-angel-charlies-angels-song-video

Fotoğraf: @lanadelrey

Son sürüm 'Charlie'nin Melekleri' filmi aralarında Kristen Stewart'ın da bulunduğu 3 yeni dedektifiyle birlikte bu kasım ayında izleyicileriyle buluşacak. Filmin çıkış tarihi yaklaşırken Charlie'nin Melekleri'ne ait detaylar da yavaş yavaş gelmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan filmin fragmanı merak uyandırırken, fragmanda karşımıza çıkan yeni soundtrack şarkısı da izleyenleri heyecanlandırmıştı. 2009'da yayınlanan filmin soundtrack listesinde Destiny's Child'ın seslendirdiği ikonik Independent Woman'ı bizimle buluşturan Charlie'nin Melekleri, bu sefer 3 yeni güçlü kadınıyla karşımızda. Ariana Grande'nin Miley Cyrus ve Lana Del Rey ile düet yaptığı 'Don't Call Me Angel' şarkısı 2019'un Independent Woman'ı olmaya hazırlanıyor.

lana-del-rey-miley-cyrus-ariana-grande-dont-call-me-angel-charlies-angels-song-video

Fotoğraf: @lanadelrey

Şarkının geçtiğimiz gün yayınlanan klibi, şarkının kendisi kadar etkileyici. Siyah kanatlarla seksapel dozu yüksek kareler sergileyen üçlü, Victoria's Secret defilesinin yokluğunu bu sene aratmayacak gibi. Klipte boks yapan, bıçak fırlatan ve 'kötü adamların' üstesinden gelen Ariana, Lana ve Miley, klibin  görselleriyle birlikte şarkının melodisi ve sözleriyle bizi kendine hapsediyor. Lafı fazla uzatmadan müzik dünyasından üç ikonik ismi buluşturan, güçlü kadınların yeni marşlarından olmaya aday 'Don't Call Me Angel'ın video klibiyle sizi baş başa bırakıyoruz.

ETİKETLER: LANA DEL REY , MİLEY CYRUS , ARİANA GRANDE , DON'T CALL ME ANGEL , CHARLİE'NİN MELEKLERİ