02 Temmuz 2019

Meghan Markle ve Prens Harry Beyzbol Tutkunu Çıkarsa

YAZI: ZEYNEP GÜR

meghan-markle-prens-harry-red-sox

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kraliyet hanesinin son zamanlardaki en aktif ve sosyal çifti Sussex Dükü ve Düşesi, Güney Afrika ziyaretlerinden hemen sonra Londra Olimpiyat Stadyumu'ndan konum atıyor. Geçtiğimiz günlerde, New York Yankees ve Boston Red Sox beyzbol maçında görüntülenen Markle ve Harry çifti, oğulları Archie Harrison'ın doğumundan sonra dahi Kraliyet görevlerine kaldıkların yerden son sürat devam ediyor. 

Çekişmeli beyzbol maçından önce Markle ve Harry çifti, takım oyuncularını soyunma odalarında ziyaret etmeyi de ihmal etmiyor. Tabii takım oyuncuları çiçeği burnunda çifti evine boş yollar mı? New York Yankees ve Boston Red Sox takım üniformalarının minyatür versiyonlarını Sussex Dükü ve Düşesi'ne hediye ediyor. Tabii aslında burada asıl hedef Archie Harrison!

 meghan-markle-prens-harry-red-sox

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Biraz da Meghan Markle'ın stilini mercek altına alma vakti. Oğlu Archie'yi dünyaya getirdikten sonra İngiliz basınında fazla kilolarıyla gündeme gelen Meghan Markle, belli ki gürültü kirliliğini tepeden tırnağa siyaha bürünerek durdurma eğiliminde. Sussex Düşesi'nin Stella McCartney imzası taşıyan modern ve sofistike elbisesi bir yana, Catherine Deneuve'ye gönderme yapan Aquazurra babetleri bir yana... Söz konusu Meghan Markle olunca, en basit ve sade parçalar bile onun üzerinde sınıf atlayabiliyor. 

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , PRENS HARRY , ARCHİE , İNGİLİZ KRALİYET AİLESİ