27 Mart 2020

Meghan Markle Hollywood'a Geri Dönüyor

YAZI: EKİN KURBETÇİ

meghan-markle-celebrity-duchess-disney-movie-royal

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Meghan Markle, geçtiğimiz günlerde İngiliz kraliyet ailesi üyesi olarak son resmi etkinliğine katılmıştı. 31 Mart itibariyle de tüm royal görevlerinden çıkışını alacak olan Meghan, kraliyet dönemi sonrası ilk profesyonel iş anlaşmasını yaptı. Sussex Düşesi film dünyasına sesiyle geri dönüş yapıyor.

Markle, Disney'in live-action belgeseli Elephant'ın anlatıcılığını üstleniyor. Fillerin Afrika'nın bir ucundan diğerine yaptığı tehlikeli yolculuğu anlatan belgeseldeki rolü için Meghan hiçbir ödeme almayacak. Güzel oyuncunun geliri vahşi yaşamı destekleyen Elephants Without Borders adlı kuruluşa verilecek.

 
 
 
Bu gönderiyi Instagram'da gör

The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)'in paylaştığı bir gönderi ()

Aslına bakarsanız Meghan Markle'ın Hollywood'a dönüşü ince detaylar barındıran bir proje. Harry ve Meghan'ın vahşi hayat ve tehlike altındaki fillere olan ilgisi biliniyor. 2017'de Botswana'ya seyahat eden çift, burada yine Elephants Without Borders derneğiyle iş birliği yapmıştı. Çift aynı zamanda 12 Ağustos Dünya Fil Günü'nde organizasyonun faydalı çalışmalarını vurgulamıştı. Kraliyet kimliğinden sonra bile profesyonel hayatına yardım amaçlı bir işle geri dönüş yapan Meghan Markle'ın bir sonraki hamlesini merakla bekliyoruz.

 

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , KRALİYET AİLESİ , DİSNEY , BELGESEL , SESLENDİRME