26 Haziran 2015

Marc Jacobs’ın Yıldızları

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Marc Jacobs Sonbahar / Kış 2015 kampanyası için ekibini oluşturdu. Ünlü tasarımcının sonbahar ekibinde müzisyenden, oyuncuya kimi ararsanız var. Cher’in başrolde olduğu kampanyada Willow Smith’den Debi Mazar’a bir sürü yıldız yer alıyor. Yaklaşık bir aydır Instagram’da yavaş yavaş gün yüzüne çıkan David Sims imzalı kampanya fotoğrafları, birbirinden sürpriz yüzleriyle bir sinema filminin oyuncu kadrosu gibi. Kampanyanın en minik yıldızı Willow Smith. Henüz 14 yaşında. Minik yıldızı Instagram üzerinden kampanya yüzü olarak tanıtan Marc Jacobs, güzelliğin, stilin ve yeteneğin yaş tanımadığına vurgu yapıyor. 

 
 
 
Bir diğer sürpriz isim ise Red Hot Chili Peppers’ın solisti Anthony Kiedis ve oğlu Everly Bear. Oğluyla objektif karşısına geçen müzisyen, baba-oğul ilk kez bir moda kampanyasını süslüyor. 
 
 
 
 
Debi Mazar, Marc Jacobs’ın yakın dostlarından biri. İkilinin dostluğu Marc Jacobs’ın kariyerinin başlangıç yıllarına dayanıyor. Şimdilerde kampanya yüzü olan, “Entourage” ve “Goodfellas” filmlerinden tanıdığımız güzel oyuncu, Jacobs’ın ilk defilesinde makyaj artistiydi.
 
 

ETİKETLER: MARC JACOBS , CHER , DEBİ MAZAR , ANTHONY KİEDİS , WİLLOW SMİTH , DAVİD SİMS