03 Nisan 2018

Marc Jacobs-Daisy Love Parfümünün Reklam Yıldızı Kaia Gerber

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kaia-gerber-perfume-daisy-love-campaign-beauty-summer

Fotoğraf: Marc Jacobs

Moda dünyası Kaia Gerber obsesyonundan vazgeçecek gibi görünmüyor. Kariyerine 16 yaşında yüksek bir ivmeyle başlayan genç süpermodel, şimdiye kadar Versace, Chanel ve Calvin Klein gibi markaların kampanyalarında yer almıştı. Marc Jacobs'ın onuncu yılını kutlayan ikonik Daisy parfümünün de bir senedir yüzü olan Kaia, bu taze kokunun yeni versiyonu Daisy Love'ın da reklam videosunun baş rolünde.

Papatyalı şişesiyle bir klasik haline dönüşen Marc Jacobs Daisy, yeni jenerasyon için yenilenerek Daisy Love ismiyle karşımıza çıkıyor. Cloudberry, driftwood ve tabi ki papatya yapraklarıyla zenginleşen yeni formül, kaşmir misk ile dengelenmiş. Parfüm feminen bir tavır sergilerken aynı zamanda sofistike ve genç kalmayı başarıyor. Karakteristik şişesi ve pembe altın tonlarıyla şık Instagram pozları için birebirolan Daisy Love, bu özelliğiyle de Z jenerasyonunun kalbini kazanıyor.

Video: Youtube/Marc Jacobs

Yeni parfüm, reklam filmiyle de oldukça ilgi çekici. Okyanus kıyısında geçen hikayede Kaia'yı 'Seviyor, sevmiyor...' diye papatyalarla konuşurken ve dalgalarla oynarken görüyoruz. Parfümün yarattığı plaj ferahlığını ve gün batımı sıcaklığını hissettirmeyi başaran reklam filmi için Kaia Gerber 'Malibu'da büyüdüm ve küçüklüğümden beri hep okyanusla iç içeydim. Bu yüzden de kendimi doğal ortamımda hissettim.' diye anlatıyor.

Kaia reklam filminde annesi Cindy Crawford'un aurasını anımsatırken bu kampanya hem parfümün hem de Kaia'nın taze yüzü ve rahat karakterini vurguluyor. Z jenerasyonu için yenilenen ikonik parfümün reklamıyla, yüksek modanın yeni nesil yeteneği Kaia mükemmel bir harmoni sergiliyor.

ETİKETLER: KAİA GERBER , MARC JACOBS , DAİSY LOVE , PARFÜM