08 Ocak 2020

Lucy Boynton ve Michelle Williams'ın Louis Vuitton Elbiselerinin Perde Arkası

YAZI: ZEYNEP GÜR

michelle,williams

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 77. Golden Globes töreninde sahiplerini bulan ödüller kadar konuşulan bir şey daha vardı; ünlülerin kırmızı halı şıklığı. Jennifer Lopez'den Cate Blanchett'a Nicole Kidman'dan Renée Zellweger'a kadar birbirinden ünlü isimleri ağırlayan Golden Globes kırmızı halısını Louis Vuitton, İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonunu referans alan tasarımlarla domine etti. 

michelle,williams

Fotoğraf: Gregoire Vieille

Hollywood'un sarışın düo'su Michelle Williams ve Lucy Boynton, Louis Vuitton İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonunu tüm zarafetiyle tanıttı. Mini Dizi veya Televizyon Filmi Dalında En İyi Kadın Oyuncu Ödülü'nü kucaklayan Michelle Williams'ın asimetrik elbisesi Louis Vuitton'un couture ile olan güçlü bağlarını gözler önüne serdi. Louis Vuitton'un İlkbahar/Yaz 2020 koleksiyonundan ilham alınarak tasarlanan bu elbisenin tamamlanması neredeyse 156 saat sürdü. 

michelle,williams

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Öte yandan Bohemian Rhapsody filminin sempatik yıldızı Lucy Boynton ise kırmızı halıyla kontrast yaratan bir Louis Vuitton tasarımıyla karşımıza çıktı. Yetenekli yıldızın Louis Vuitton elbisesinin omuz ve sırt detaylarındaki 8000'den fazla taşın işlenmesi toplamda 220 saat sürdü. İpek ve lureks ipliğiyle özel olarak dokunan 15 metrelik kadife elbisesinin tamamlanması için ayrılan süre ise 215 saat. 

michelle,williams

Fotoğraf: Gregoire Vieille

Kırmızı halı zarafetini Louis Vuitton elbiseleriyle en üst seviyeye taşıyan Lucy Boynton ve Michelle Williams'ın bir sonraki stil birliklerini merakla bekliyoruz.

ETİKETLER: MİCHELLE WİLLİAMS , LUCY BOYNTON , GOLDENGLOBES2020 , EN İYİ KIRMIZI HALI GÖRÜNÜMLERİ , LOUİS VUİTTON