07 Aralık 2016

Lily-Rose Depp ve Pharrell Williams, Métiers d’Art Defilesinde

YAZI: İNAN KIRDEMİR

British Fashion Awards'un ışıltısı henüz sönmemişken, dün akşam Chanel'in Métiers d’Art defilesi için rotamızı Londra'dan Paris'e çevirdik. Chanel'in bu defilesine bir moda şovu olarak bakabiliriz. Her yıl farklı bir ülke ve farklı bir şehirde düzenlenen Métiers d’Art, Karl Lagerfeld'in ilham rotalarında büyülü bir yolculuğa çıkmamızı sağlıyor. Geçtiğimiz sene Paris’i Roma’ya taşıyan Karl Lagerfeld, bu yıl için Coco Chanel’i evine döndürdü. Coco Chanel ile bütünleşen Paris, The Ritz'de gerçekleşen defilede ön sırada görmeye alışkın olduğumuz isimleri podyumda izledik. 

Lily-Rose DeppFotoğraf: Indigital

Lily-Rose Depp ve Pharrell Williams defilenin misafir modelleriydi. Lily-Rose, Chanel kadrosunun yeni nesil ilham perilerinden. Güneş gözlüğü koleksiyonlarını tanıtan Depp, Chanel No.5 L’Eau kampanyasın da tanıtım yüzü oldu. Métiers d’Art podyumunda yürümesiyle birlikte Lagerfeld takımının en genç kaptanı olan Depp, tıpkı Cara Delevingne gibi önümüzdeki birkaç sezon içerisinde modellik kariyerinin dönüm noktasına ulaşacağa benziyor.

Pharrell WilliamsFotoğraf: Indigital

Genellikle ön sırada görmeye alışkın olduğumuz yıldızların podyuma çıkması yüksek moda sahnesinde sıkça karşılaştığımız bir durum değil. Son dönemde en akılda kalan konuk model Marc Jacobs defilesinde yürüyen Lady Gaga'ydı. Bu yüzden Pharrell Williams'ı Chanel podyumunda görmek, gerçekten sürpriz oldu. Cara Delevingne'in açılışı yaptığı defilede yer alan diğer modellerin isimleri şöyle: Alice Dellal, Lottie Moss, Sofia Richie, Georgia May Jagger ve Hudson.

ETİKETLER: CHANEL , KARL LAGERFELD , LİLY-ROSE DEPP , PHARRELL WİLLİAMS , PARİS , THE RİTZ PARİS , MÉTİERS D’ART , CHANELREKLAM