23 Ağustos 2019

Liam Hemsworth ve Miley Cyrus Boşanıyor!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Miley Cyrus, Liam Hemsworth

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Liam Hemsworth’ün Miley Cyrus’a boşanma davası açtığı haberleriyle birlikte dünya basınında birçok ihanet senaryosu ve spekülasyon ortaya atıldı. Bu gelişmeden sonra yaklaşık 2 gündür Hollywood'da sular durulmuyor. Ünlü avukat Laura Wasser’ın temsil ettiği Hemsworth, boşanma dilekçesinde her ne kadar uzlaştırılamaz farklılıklardan söz etse de genel algı yaklaşık 8 ay süren evliliğin ihanet yüzünde bittiği yönünde. İddialara göre Cyrus Hemsworth’ü aldatmış.

İddialar karşısında sessiz kalmamayı, konuşmayı yeğleyen Cyrus Twitter hesabından art arda yaptığı açıklamalarda hayranları ve sevenlerine karşı duyduğu şeffaflıktan söz ediyor ve ekliyor: "Tercih ettiğim hayatın şeffaflık, açıklık ve dürüstlük gerektirdiğinin farkındayım. Bunu kabul ediyorum. Kabul etmediğim tek şey yapmadığım bir hatadan dolayı sorumlu tutulmam." 

Geçmişinde, gençliğinde yaptığı hatalardan açıklıkla dem vuran Cyrus, Hemsworth ile evli kaldığı süre zarfı boyunca asla sadakatsiz davranmadığının altını çiziyor. "İtiraf edebileceğim birçok şey var ama evliligimin ihanet yüzünden bittiği iddiası bu itirafların arasında değil, çünkü gerçek değil. Daha evvel de söyledim, yineliyorum. Liam'ı seviyorum, hep seveceğim."

Hemsworth ise bu hikayede sessiz kalmayı seçen taraf. Zira eski eşine sağlık ve mutluluk dilemekten başka bir söz söylemiyor. 

 

ETİKETLER: LİAM HEMSWORTH , MİLEY CYRUS , BOŞANMA , EVLİLİK