06 Mayıs 2019

Lady Gaga Met Gala'ya Nasıl Hazırlanıyor?

YAZI: ZEYNEP GÜR

 lady gaga

Fotoğraf: Getty Images Turkey

A Star Is Born furyasından sonra bir süredir ortalıkta görünmeyen Lady Gaga, geçtiğimiz gün Anna Wintour'un Met Gala için düzenlediği özel yemek davetinde saklandığı yerden çıktı. Bu akşam düzenlenecek MET Gala'da Anna Wintour, Harry Styles ve Serena Williams ile sunuculuk sahnesini paylaşacak ünlü sanatçının saatler sonra giyeceği kıyafet ise merak konusu. 

Ultra topuklu ölümcül ayakkabıları, flörtöz katmanlardan oluşan fırfırlı elbisesi, XS Jacquemus çantası ve romantik şapkasıyla Anna Wintour'un düzenlediği Met Gala etkinliğine katılan Lady Gaga için bunların sadece ısınma turları olduğunu hatırlatmakta fayda var. 

lady gaga

Fotoğraf: @ladygaga

Kırmızı halının tescilli divası Lady Gaga'nın MET Gala'da da bu ünvanı koruyacağı şüphesiz. Bu akşam giyeceği kıyafet için günlerdir bacaklarını traş etmediğini söyleyen cesur sanatçı, yine sansasyonel bir elbisenin altına imzasını atacak gibi duruyor. 

New York'taki Wintour davetine giderken özel jetinden bronz tenli fotoğraflarını Instagram takipçileriyle paylaşan 33 yaşındaki sanatçı, paylaşımının altına şu yorumları düşerek hayranlarının heyecan kat sayısını iyice artırdı: "MET Gala, sana geliyoruz. Varış noktamız 'Camp'." (Dipnot: Met Gala'nın bu yılki teması, Camp: Notes on Fashion)

Evet, Lady Gaga'yı duydunuz, Met Gala'ya hazır ve nazır!

ETİKETLER: LADY GAGA , ÜNLÜ STİLİ , MET GALA , MET GALA 2019 , METGALA2019