24 Nisan 2020

Kate Middleton ve Meghan Markle'ın Zoom Stili Düellosu

YAZI: HAZAL BAYAT

Bundan bir-iki ay öncesine kadar evlerinde, günlük kıyafetlerle kamera karşısına geçeceklerini tahmin etmek neredeyse imkansızdı. Fakat salgın sebebiyle korunması gereken sosyal mesafe, İngiliz kraliyet ailesine de yeni alışkanlıklar kazandırdı.

kate-middleton-zoom

Kraliyet ailesinin görüntülü konuşma uygulaması Zoom üzerinden İngiltere halkıyla iletişime geçen ilk isimleri ise Kate Middleton ve Prens William oldu. Kate Middleton ile Prens William, salgın esnasında ön safhada çalışan ailelerin çocukları ile korunmaya muhtaç çocuklar için okulları açık tutan öğretmenlere teşekkür etmek için kamera karşısındaydı. Cambridge dük ve düşesi, Castren Primary Akademi’nin öğretmen ve öğrencileriyle sohbet etti. Öğrencilerin Paskalya için hazırladığı sanat çalışmalarını gördükten sonra öğretmenlerle konuşan ikili, çocuklara normal bir hayat sunmaya devam etmelerine minnettar olduklarını belirtti. Middleton’ın stili, bisiklet yaka, parlak turuncu renkteki bir kazak ve altın rengi sallantılı küpelerden oluşuyordu.

kate-middleton-zoom

İkinci kraliyet mesajı ise Covid-19 ile mücadeleye verecekleri destek merakla beklenen Sussex dük ve düşesinin Amerika’daki evlerinden geldi. Daha önce Los Angeles’ta yemek dağıtımı yapan Project Angel Food’a yardımda bulunan aileden Markle, Zoom görüşmesinde ise Hubb Community Kitchen'da çalışan kadınlara Londra’daki ihtiyaç sahiplerine sağladıkları gönüllü yemek desteği için teşekkür etti. Markle’ın görüşme için büründüğü stil ise sadeliğiyle konuşmaya değerdi. Düşesin klasik beyaz tişörtüne arkadan sıkıca toplanmış saçı eşlik etti. Çok hafif bir makyaj yapan Markle’ın en önemli aksesuarı ise kocaman gülüşü oldu. Sade tarzı sayesinde tüm dikkati mesajına çeken Markle, Zoom stili arayışında olanlar için uygulaması kolay bir örnek sunmuş oldu.

ETİKETLER: KORONAVİRÜS , MEGHAN MARKLE , KATE MİDDLETEON , PRENS WİLLİAM , ZARA