10 Temmuz 2018

Kardashianlar ile Nesilden Nesile: Fendi Peekaboo

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

fendi, kim kardashian, north west

Fendi’nin ikonik çantası Peekaboo’nun 10. yıl dönümü şerefine, Kardashian ailesi üç jenerasyon beraber kamera karşısına geçti. İtalyan modaevi, 10 yıl önce çıkan zamansız modelin hikayesini sürmek için dünya çapında Fendi kadınlarını #MeAndMyPeekaboo projesinde buluşturuyor.

Çantanın tasarımcısı Silvia Venturini Fendi ve kızlarının başrolde olduğu ilk bölümün ardından #MeAndMyPeekaboo projesinin ikinci bölümü, Kim Kardashian West, annesi Kris Jenner ve kızı North West ile devam ediyor. Los Angeles’ta doğanın içinde çekilen #MeAndMyPeekaboo kısa filminde, Kardashian ailesinin şuana kadar hiç görmediğimiz özel bağlarına tanık oluyoruz.

Kısa filme ayrı bir duygusal derinlik kazandıran başka bir detaysa, soundtrack’inin Kanye West tarafından seslendirilmesi. Kanye West müzik dünyasında iz bırakan Love Lockdown parçasını, hayatındaki üç değerli kadının başrolde olduğu bu dijital proje için seslendirerek ailesine olan güçlü sevgisini bir kez daha gösteriyor. 

Fendi'nin nesilden nesile aktarılan Peekaboo çantasını kutladığı #MeAndMyPeekaboo projesi, anne-kız ve kız kardeşlerin kahraman olduğu hikayelerle devam edecek. Kısa film serisinin devamını 11 Temmuz itibariyle Fendi'nin sosyal medya hesaplarından izleyebilirsiniz. 

ETİKETLER: KİM KARDASHİAN , FENDİ , PEEKABOO , MEANDMYPEEKABOO , KRİS JENNER , KANYE WEST , NORTH WEST