09 Temmuz 2018

Justin Bieber ve Hailey Baldwin Nişanlandı

YAZI: E. ŞEVVAL YÜRÜTEN

hailey baldwin, justin bieber

Fotoğraf: @newsbaldwin

Yeni jenerasyonunun parlayan yıldızları Justin Bieber ve Hailey Baldwin nişanlandı mı? Birçok kaynağın açıklamalarına göre, Justin Bieber, geçtiğimiz cumartesi Bahamalar’da lüks bir resort’ta Hailey Baldwin’e evlenme teklif etti.

hailey baldwin, justin bieber

Fotoğraf: @whatsonthesurface

Evlilik söylentilerinin ardından Bieber’ın babasının Instagram’da yaptığı "Gurur, yetersiz kalan bir ifade! Hayatının yeni bölümü için çok heyecanlıyım!" açıklama, adeta nişan haberlerini doğruladı.

hailey baldwin, justin bieber

Fotoğraf: @haileyupdates

Birkaç yıldır dönem dönem bir araya gelen ikili, yalnızca birkaç haftadır resmi olarak birlikteler. Shawn Mendes’ten ayrılan Hailey Baldwin ve Selena Gomez ile çalkantılı ilişkisini sonlandıran Justin Bieber, bu yaz aşklarını tam gaz yaşıyorlar. Sayısız kez birlikte görüntülenen genç aşıklar, kameralardan kaçmıyor aksine tüm samimi anlarını kameralar karşısında ölümsüzleştiriyorlar!

hailey baldwin, justin bieber

Fotoğraf: @gomezbieberdayli

Ariana Grande ve Pete Davidson’ın hızlı ve beklenmedik evlilik kararlarının ardından, jenerasyonun en popüler yıldızları Justin Bieber ve Hailey Baldwin’in sürpriz nişanı yaza damgasını vurdu.

ETİKETLER: HAİLEY BALDWİN , JUSTİN BİEBER , NİSAN , EVLİLİK