12 Haziran 2018

Hailey Baldwin ve Justin Bieber Arasında Neler Oluyor?

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Hailey Baldwin, Justin Bieber

Fotoğraf: Instagram/@colombiajustinbieber

Justin Bieber'ı bir ömür Selena Gomez'in yanında görmek isteyenler, yukarıdaki fotoğraf karesiyle yüzleşince hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Zira Bieber eski aşkı Hailey Baldwin ile birlikte. Miami'de baş başa tatile çıkan ikilinin arasındaki eski küller yeniden alevlenmişe benziyor. Casa Tua'da yemek yedikten sonra, LIV Nightclub'ta sabaha kadar eğlenen çiftin kaldıkları otelin balkonunda yakınlaşmaları, bu birlikteliğe dair en ufak bir şüphe dahi bırakmadı.

Justin Bieber, Hailey Baldwin

Fotoğraf: Instagram/@colombiajustinbieber

Geçtiğimiz haftalarda The Times'a konuşan Baldwin, "Justin'le çok eski arkadaşız. Tanıştığımızda ikimiz de çok ufaktık. 18 yaşındayken duygular çabuk dönüşebiliyor. Artık daha olgunuz" sözleriyle, bu kez 'arkadaşlıklarının' uzun soluklu bir ilişkiye dönüşebileceğinin sinyallerini veriyor.

Bu sürpriz yakınlaşmanın Selena Gomez ve Justin Bieber ilişkisini nasıl etkileyeceğiniyse tahmin etmek zor değil. Bildiğimiz üzere Baldwin ile Gomez arasında bir merhabanın bile yeri yok. Bu arada Gomez'in Bieber'ı Instagram'da takip etmediğini de not düşelim.

 

ETİKETLER: HAİLEY BALDWİN , JUSTİN BİEBER , AŞK , İLİŞKİ