04 Ağustos 2020

İstanbul'un Kalbinde Bir Vaha: Swissôtel The Bosphorus, İstanbul

20-08/04/outdoor-pool-1-copy-1596524344.jpg

Swissôtel the Bosphorus, İstanbul, misafirlerine, bedenlerini ve ruhlarını dinginleştirip forma girmeye yardımcı etkinlikler sunuyor.

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un her yıl gerçekleştirdiği ve klasiği haline gelen Vitality Camp’leri, Lebriz Dedeoğlu ile Mindfulness terapisi, Yoga Sala İşbirliği ile yoga eğitimleri, Swissôtel’in vazgeçilmez spor hocası Bülent Özdemir ile Sky Spinning gibi alternatifleri ile şehrin ortasında dinginliği arayanları bekliyor.

20-08/04/massage_2th0985.jpg

Konaklamasıyla iyi dinlenmeye, yiyecek ve içecekleriyle sağlıklı beslenmeye, Spa&Spor ile fiziksel zindeliğe ve meditasyonlar ile zihinsel zindeliğe verdiği önemi bir bütün olarak birleştiren Swissôtel The Bosphorus, İstanbul forma girmek için Pürovel Vitality Camp’ler tasarladı.

20-08/04/hamam_2th1067.jpg

Vitality Camp’a katılacak misafirleri egzersiz, keyif ve lezzetin bir arada olduğu, uzmanlar tarafından hazırlanan özel bir program bekliyor. Farklı dönemlerde katılabilme imkanı sunan Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’da misafirler Swissôtel’in benzersiz odalarında konaklayarak, Pürovel’de masaj ile kendilerini şımartacak ve Oasis’in sağlıklı yemekleri ile lezzet ve keyfin tadını çıkartabilecekler.

ETİKETLER: SWİSSOTEL , SPA , MASAJ , HAVUZ