08 Haziran 2017

Işıltılı Şehirlere Yolculuk

swarovski

Zıtlıkların ve heyecanlı yaşamın merkezi şehirler Swarovski’nin 2017 Sonbahar/Kış Urban Fantasy Koleksiyonuna ilham verdi. Swarovski 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunun çizgileri Paris’in geometrik mimarisinden ve Los Angeles’ın rahat ihtişamından esinlenmişti. Kreatif Direktörümüz Nathalie Colin bu sefer modern, çok yönlü kadınları ışıltılı şehirlere doğru bir yolculuğa götüren Urban Fantasy’de, şehirden ilham alan tarz olasılıklarının sınırlarını zorluyor. Modernliğin, kadınsılıkla buluştuğu bu koleksiyonda neşe coşkuya dönüşüyor ve cesaret karşı konulmaz bir hale geliyor.

Sonbahar koleksiyonunda çağdaş mimarinin organik çizgilere karıştığını ve kıvrımlı ayrıntıların yumuşak nötr tonlarla vurgulanarak gündelik bir şıklığa dönüştüğünü görüyoruz. Bu uyumlu birliktelik, huzur veren mavi ve yeşil tonlarından oluşan bir renk paleti yoluyla doğaya yapılan atıflarla tamamlanıyor.

7/24 ayakta bir şehrin simgesi göz alıcı gece ışıklarından esinlenen Kış koleksiyonu ise dinamik ve oyuncu tasarımlardan oluşuyor. Dijital renkler, piksel desenleri ve metalik gümüş tonları üstün kaliteli, göz kamaştırıcı parçalara dönüşüyor. Çok beğenilen Slake bilekliğin yeni çeşidinde görüldüğü gibi koleksiyon, şehirli eğlenceyle özdeşleşen bilgisayar oyunları ve sanal iletişime neon renkler ve emoji esintili tasarımlarla son moda bir yorum getiriyor.

Swarovski’nin Urban Fantasy Koleksiyonu önümüzdeki sezon çok yönlü kadınları sadece yılbaşı partilerinde değil işyerinden gündelik yaşamlarına her ortamda, tarzlarının farklı yönlerini en ışıltılı şekilde keşfe çıkabilecekleri yepyeni maceralara çağırıyor.

 

ETİKETLER: SWAROVSKİ