26 Haziran 2020

Huda Beauty’den Takma Kirpik Etkili Maskara

20-06/20/hb-mascara-2612-bleed-rgb-1-1592656873.jpg

Makyajınızı dikkat çekici kılmanızı sağlayacak tüyolara ihtiyacınız olduğunda aklınıza kim geliyor? Etkili göz makyajı, ışıltılı far paleti denilince Huda Beauty’nin kurucusu influencer Huda Kattan, 45 milyonu aşkın takipçisiyle ilk akla gelen isimlerden. Hacimli, kıvrımlı ve uzun kirpiklere tutkun Huda, istediği feminen etkiyi sağlayacak maskarayı bir türlü bulamayınca uzun süre çareyi takma kirpiklerde aramış. “Benim için kirpikler feminenliğin simgesi. Kirpiklerim çok kısa ve seyrek olduğu için takma kirpiklere takıntılı oldum!” diyen Huda, sonunda takma kirpik takmadan ona özgüven veren maskarayı yarattı. Çift taraflı Huda Beauty Legit Lashes maskara, sadece Sephora’da!

20-06/20/legit-lashes-3.jpg

İki farklı fırça ile iki farklı formülü tek bir maskarada buluşturan Legit Lashes, kirpiklere hacimli, uzun ve mükemmel kıvrımlı bir görünüm kazandırıyor. İç içe geçmiş kıllara sahip kavisli fırçasıyla, kirpiklerin her birini güçlü ve eşit şekilde kavrayıp anında etki sağlayan Huda Beauty Legit Lashes, bir tarafıyla hacim verirken, diğer tarafıyla kirpikleri kıvırıp uzatıyor. İster tek ister çift taraflı kullanabileceğiniz maskara, gösterişli kirpikler için ihtiyacınız olan her şeyi bir üründe sunuyor.

Huda Beauty’nin, sadece Sephora mağazaları ile sephora.com.tr’de satışa sunulan ilk ve tek maskarası Legit Lashes’ı denemeyi heyecanla bekliyoruz!

ETİKETLER: HUDA BEAUTY , SEPHORA , #SEPHORALOVESHUDA