17 Eylül 2014

Hızlı düşün, görevlerin izini sür #vwsciroccofno

Vogue Fashion’s Night Out ana sponsorlarından Volkswagen, bu sene de Twitter'da eğlenceli bir hazine avı düzenliyor. Görevlerin neler olduğunu #vfnoturkiye ve #vwsciroccofno hashtag’lerinden takip edebilirsin. Görevleri tamamlayanlara ait fotoğraflar vogue.com jürisi tarafından değerlendirilerek kazananlar belirlenecek. Ayrıca İstinye Park'taki pop-up makyaj standında fotoğrafınızı çektirip #vwsciroccofno etiketiyle Instagram'da paylaşarak, sürpriz hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

1 iPad Mini, 5 Beats hoparlör, 10 Urbanears kulaklıkdan birini kazanmak için Twitter ve Instagram’ı takip edin. 

Trendlere uyanların değil, onları belirleyenlerin tercihi; Yeni Scirocco.

Bundan tam 40 yıl önce, yani 1974 yılında, Cenevre Uluslararası Otomobil Fuarı’nda ilk kez tanıtılan Scirocco, dünyanın en çok satan spor otomobili unvanına sahip.  Yeni yorumu ve sunulan donanım özellikleriyle şimdi daha sportif ve çekici.

 

Görevler:

 

- Bir ünlüyle ya da modelle fotoğraf çektir. 

 

- Beğendiğin VFNO logolu bir vitrinin fotoğrafını çek.

 

- Vogue stand aktivitesini çek. (DJ, içki ikramı gibi...)

 

- Vogue editörlerinden birini yakala ve onunla beraber pozunu ver.

 

- Alışveriş yapmış olan biri torbasıyla sana poz versin.

 

- VFNO tişörtlü birini çek ve paylaş. 

 

- Volkswagen Scirocco standında gecenin anlam ve önemine uygun olarak arabayla bir moda çekimi bekliyoruz senden. Yoldan geçen ya da park halinde bir FNO giydirilmiş Volkswagen çekip paylaşırsan bonus puan var.

 

- Volkswagen standındaki Scirocco’nun içinden bir ayrıntı çek (direksiyon, kadran, logo gibi…)

 

- Scirocco’nun teknik bir özelliğini Tweet at.

 

- Scirocco’yla aynı rengi üzerinde taşıyan birini arabayla çek.

 

- Bugün Ne Giydim? panosu önünde fotoğrafın olsun.

 

- Kırmızı rujlu birini çek.

 

- Tepeden tırnağa aynı, ya da her parçası aynı renk kıyafetli birini çek.

 

- Tırnaklarında desenli oje olan birinin ayrınıtılarına fokusla.

 

- Güneş gözlüğü ya da şapkası olan birini çek (İkisi bir arada olursa bonus puan).

 

- Dans eden birilerini ya da birini çek.

 

- Mağazalardaki ikramlardan bir karen olsun.

 

- Herhangi bir indirim etiketi ya da Vogue Seçti yazısını çek.

YARIŞMA BAŞVURU VE KATILIM KOŞULLARI

 

Vogue Fashion’s Night Out ana sponsorlarından Volkswagen markası tarafından Twitter'da düzenlenecek yarışmaya göre; #vwsciroccofno hashtag ile görevleri tamamlayanlara ait fotoğraflar Vogue Türkiye jürisi tarafından değerlendirilerek kazananlar belirlenecektir. Ayrıca İstinye Park'taki pop-up makyaj standında Katılımcılar fotoğraflarını çektirip #vwsciroccofno etiketiyle Instagram'da paylaşarak, hediyelere sahip olabileceklerdir. 

 

İş bu belge ile yarışmaya ilişkin başvuru ve katılım koşullarını belirlemektedir. İşbu Başvuru ve Katılım Koşulları’na onay vererek başvuruda bulunan kullanıcılar (“Katılımcı”) Yarışma’ya katılmak için aday olduklarını beyan ederek, aşağıda yer alan tüm hükümleri tam ve eksiksiz bir biçimde okuduğunu, anladığını ve işbu Yarışma Başvuru ve Katılım Koşulları’nın bağlayıcı olacağını kabul etmiş sayılırlar. 

 

Bununla birlikte Yarışma’ya katılım aşamasında DYG tarafından belirtilen form Katılımcı tarafından eksiksiz doğru doldurulması gerekmektedir. Aksi halinde Katılımcı Yarışama’ya katılmayacağını, katılmış olsa dahi ödüle hak kazanamayacağını bilip kabul, beyan ve taahhüt 1. Katılımcılar, Vogue Fashion’s Night Out ana sponsorlarından Volkswagen markası altında Doğuş Otomotiv Servis ve Ticaret A.Ş.(“Doğuş Otomotiv”) tarafından Twitter'da düzenlenecek yarışmaya göre; #vwsciroccofno hashtag ile görevleri tamamlayanlara ait fotoğraflar Vogue Türkiye jürisi tarafından değerlendirilerek kazananlar belirlenecektir. Ayrıca İstinye Park'taki pop-up makyaj standında Katılımcılar fotoğraflarını çektirip #vwsciroccofno etiketiyle Instagram'da paylaşarak, hediyelere sahip olabileceklerdir. Yarışma’nın formatı, tüm içeriği, varsa sorular, Katılımcı koşulları ile ödüllerin dağıtım şekli gibi iş bu sayımla sınırlı olmama kaydıyla Yarışma’ya dair tüm unsurlar tek taraflı olarak DYG tarafından belirlenecektir. Katılımcılar iş bu yarışma koşulları üzerinde değişiklik olacağını bilip baştan kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

2. Ödüller; 1 iPad Mini, 5 Beats hoparlör, 10 Urbanears kulaklık olsa da Katılımcı’lara hediye edilecek ürün ve içerikleri, tek taraflı olarak DYG tarafından belirlenecektir. 

 

3. Katılımcı’ların 18 yaşından büyük ve tam fiil ehliyetine sahip olmaları Yarışma’ya katılabilmek için ön koşuldur. 18 yaşından küçük Katılımcı’ların ödül kazanmaları halinde, söz konusu ödül kendilerine teslim edilmeyecektir. 

 

4. Katılımcı’ların yasal ikametgâh adreslerinin Türkiye Cumhuriyeti sınırları dâhilinde bulunması gerekmektedir. Doğuş Grup Şirketleri ve/veya bağlı şirketlerinin, Doğuş Otomotiv ile bunların iştiraklerinin, reklam ve tanıtım acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş, ebeveyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler Yarışma’ya katılamaz.

 

5. Ödül kazanan Katılımcı’lara DYG tarafından bildirilecek olan tarihinden itibaren, DYG’in belirteceği şekilde gönderilecektir. Ancak iş bu ödülün ifa edilememesi veya DYG’in vazgeçmesi vb. sebeplerle ifasından vazgeçilmesi, gerçekleşmemesi halinde DYG veya Doğuş Otomotiv’e karşı herhangi hak talebinde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. 

 

6.Katılımcı, kazandığı ödülleri başkasına devredemeyecek, satamayacak, takas edemeyecek ve/veya herhangi bir şekilde ticari faaliyete konu edemeyecektir. 

 

7. Katılımcı, Yarışma’ya katılmak için doldurduğu formda yer alan isim, soy isim, adres, yaş ve e – mail adresi gibi istenilen tüm bilgilerinin doğruluğunu kabul, beyan ve taahhüt eder. Bu bilgilerin Yarışma’ya katılım başvurusunda eksik ve/veya yanlış girilmesi, hatalı olması ya da teknik sebepler nedeniyle Katılımcı’nın Yarışma’ya katılamamasından, herhangi bir sebepten kazandığı ödülü teslim alamamasından, DYG ve/veya Doğuş Otomotiv tarafından yapılabilecek bildirimlerin ulaşmamasından ve/veya geç ulaşmasından doğabilecek doğrudan ve/veya dolaylı zararlardan DYG ve/veya Doğuş Otomotiv hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

 

8. Teslim edilecek kişinin ödülün teslimatı kabul etmemesinden DYG ve/veya Doğuş Otomotiv sorumlu tutulamaz. Şu kadar ki, ödülü teslim almayan Katılımcı’lar, haklarından feragat etmiş sayılırlar. DYG, bu ödülü başka Katılımcı’lara verebilir. Ödülü teslim almayan Katılımcı’lar, anılan duruma herhangi bir şekilde itiraz etmeyeceklerini ve DYG’den ve/veya Doğuş Otomotiv’den herhangi bir şekilde maddi-manevi talepte bulunmayacaklarını peşinen kabul, beyan ve taahhüt ederler. 

 

9. Katılımcı başkası ad ve hesabına Yarışma’ya katılmayacağını; farklı kayıtlar doldurarak birden fazla kayıt gerçekleştirmeyeceğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Katılımcı sunduğu bilgilerin doğru olmadığı ve/veya kendisine ait olmadığı tespit edilirse ve/veya herhangi bir nedenle Yarışma’ya katılımının kurallara aykırı olduğu belirlenirse veya DYG, herhangi bir nedenle Yarışma’ya katılımının/dereceye girmesinin uygunsuz yollarla elde edildiğine kanaat getirirse - Yarışma’ya katılımları DYG tarafından uygun bulunmuş ve kabul edilmiş dahi olsa - ilgili Katılımcı/lar DYG tarafından Yarışma dışı bırakılabileceklerdir ve/veya böyle bir durumda ödül kazanmaları halinde, DYG’in tek taraflı takdirine bağlı olarak, söz konusu ödül kendilerine teslim edilmeyecektir. 

 

10.Katılımcı, ödül kazanmaları halinde DYG ve/veya Doğuş Otomotiv tarafından ayrıca imzalanması talep edilen her türlü muvafakatname, sözleşme, belge vs.’ yi de imzalayacaklardır. Katılımcı iş bu etkinlik çerçevesinde ileteceği, sunacağı her tülü görselin, materyalin yürürlükteki kanun hükümlerine, genel ahlaka, kamu düzenine aykırı olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. Aksi halinde DYG ve/veya Doğuş Otomotiv nezdinde doğabilecek menfi, müspet zarar başta olmak üzere yargılama gideri ve her türlü zararı münhasıran karşılayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

 

11.DYG ve/veya Doğuş Otomotiv, Yarışma’yı dilediği zaman (Yarışma başlamış dâhi olsa, her aşamada) herhangi bir gerekçe göstermeksizin iptal etme hakkına sahiptir. Böyle bir durumda Katılımcı’lar, DYG’ye ve/veya Doğuş Otomotiv’e karşı herhangi bir hak, alacak, talep ve şikâyet ileri sürmeyeceklerini kabul, beyan ve taahhüt ederler.

 

12.DYG ve/veya Doğuş Otomotiv, Yarışma çerçevesinde iş bu sayımla sınırlı olmamak kaydıyla gerçekleştirilen işlemlerde veya veri iletiminde meydana gelebilecek hatalar, atlamalar, kesintiler, silinmeler, gecikmeler, teknik donanım ve elektronik, bilgisayar, donanım veya yazılımla ilişkili olarak meydana gelebilecek herhangi bir arıza, teknik problemler ve/veya internet sitesinde gerçekleşebilecek trafik sıkışıklığı nedenleriyle katılım bilgilerinin yanlış iletiminden veya bu bilgilerin iletilememesinden sorumlu değildir.

 

13.Katılımcı’lar, özgür iradeleri ve rızalarıyla vermiş oldukları ve DYG ve/veya Doğuş Otomotiv veri tabanında saklı tutulacak kişisel verilerinin (ad, soyad, adres, doğum tarihi, yaş, cinsiyet, meslek, telefon numarası ve elektronik posta adresi gibi kişisel verileri) varsa görsellerinin reklam ve pazarlama (anket ve/veya promosyon) alanında ve başvuruda bulunanların genel eğilimlerinin belirlenmesi amacıyla kullanılmasına muvafakat etmektedirler.

 

14.Ödül almaya hak kazanan Katılımcı’lar, ödül dışında DYG’den ve/veya Doğuş Otomotiv’den maddi-manevi herhangi bir talepte bulunmayacaklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler. Ödüllerin teslimatı için DYG tarafından gerekli işlemlerin başlatılmış olmasıyla DYG’in Sözleşme ifası için gerekli sorumluluğu sona ermiş olacaktır.

 

15.DYG’in ve/veya Doğuş Otomotiv ödül olarak dağıtılacak ödüller için maddi-manevi hiçbir sorumluluğu ve taahhüdü bulunmamaktadır. Katılımcı, bu nedenlerle DYG’den herhangi bir talepte bulunmayacaktır. 

 

16. Yarışma’ya ilişkin her türlü internet sayfasında bulunan tüm fikir ve sanat ürünlerinin, her türlü görsel-işitsel, yazılı, resimli, sesli grafik içeren ve/veya içermeyen tüm materyallerin her türlü kullanım hakkı saklıdır. DYG ve/veya Doğuş Otomotiv tarafından sunulan hizmet ve ürünler ile bunlara ilişkin her türlü görsel ve işitsel ürün DYG’in fikri mülkiyetindedir. Söz konusu ürünlere ilişkin tüm haklar DYG’ye ve/veya Doğuş Otomotiv’e ait olup, bu ürünler DYG’in ve/veya Doğuş Otomotiv’in yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, yayınlanamaz ve/veya ticari faaliyete konu edilemez.

 

17.Yarışma’ya ilişkin internet sayfası çalışmasına müdahale edilemez, diğer katılımcılar ve sayfa ziyaretçilerinin bilgisayarlarına, yazılımlarına, kişisel bilgilerine ve verilerine izinsiz olarak ulaşılamaz. Aksi takdirde DYG ve/veya DYG’in anlaşmalı olduğu üçüncü kişiler tarafından herhangi bir ödeme yapılmak zorunda kalınması ve/veya zarara uğranması durumunda, ödenen bedeller ve uğranılan maddi, manevi, kâr kaybı da dâhil her türlü müspet ve menfi zarar ilgili Katılımcı’ya aynen rücu edilir.

 

18.DYG ve/veya Doğuş Otomotiv, her zaman tek taraflı takdir hakkına dayanarak, internet üzerinden yayının sürekli veya geçici olarak erişimi engelleme hakkı vardır. DYG ve/veya Doğuş Otomotiv, her zaman, hiçbir şekilde ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın iş bu yayınlanan içeriği değiştirebilir ve/veya geçici veya sürekli olarak ortadan kaldırabilir. 

 

19.DYG ve/veya Doğuş Otomotiv, internet sayfası aracılığıyla üçüncü kişiler tarafından yönetilen, üçüncü kişilerin içerik veya yer sağlayıcısı olduğu internet sitelerine bağlantılar verebilir, Katılımcı’ları bu sitelere yönlendirebilir. DYG’in ve/veya Doğuş Otomotiv’in, bu sitelerde yer alan bilgilere, ürünlere ve/veya hizmetlere ilişkin hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Bu sitelerde yer alan bilgi ve materyaller “olduğu gibi”, herhangi bir değişikliğe uğratılmaksızın yeniden iletilmektedir. DYG ve/veya Doğuş Otomotiv, anılan sitelerden sağlanan içeriğe, içeriğin doğruluğuna, güvenilirliğine ve/veya bu sitelerde var olduğu söylenen işlevlerin kesintisiz ya da hatadan arınmış olacağına, sorunlu yanlarının giderileceğine ya da forum alanları ve bunları erişilebilir kılan hizmet birimi de dâhil olmak üzere, bu sitelerin virüslerden veya başka zararlı unsurlardan arınmış olduğuna/olacağına ilişkin hiçbir garanti vermemektedir. 

 

20.DYG ve Doğuş Otomotiv , Katılımcılar’ın adlarını, fotoğraflarını,sosyla medya hesaplarında yer alan her türlü bilgiyi; dilediği yerde, sayıda, sıklıkta ve süreyle kullanmakta serbesttir. Katılımcılar, Yarışma’ya katılmakla bu hususu peşinen kabul eder ve fotoğraflar ile birlikte Yarışma’da kullandığı her türlü bilgi, fotoğraf, görüntü, ad-soyad bilgilerinin DYG ve Doğuş Otomotiv tarafından kullanılmasına muvafakat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. Şöyle ki iş bu belgeyi onaylayarak; Katılımcı DYG tarafından belirlenmiş ve görevlendirilmiş kişilerce fotoğraflarımın çekilmesine, DYG VE/VEYA Doğuş Otomotiv2in belirteceği yöntemlerle fotoğraflarını internette yayınlamaya kendi rızam ve hür irademle izin verdiğini, her türlü fotoğrafının ve görüntüsünün çekilmesine; çekilen fotoğraflarının, tespit edilen görüntülerinin, isminin, sesinin FSEK 21’inci maddesinde “İşleme”, 22’nci maddesinde “Çoğaltma”, 23’üncü maddesinde “Yayma”, 24’üncü maddesinde “Temsil” ve 25’inci maddesinde “İşaret, Ses ve/veya Görüntü Nakline Yarayan Araçlarla Umuma İletim” adı altında düzenlenen mali hakları ve 14’üncü maddesinde “Umuma Arz Salahiyeti”, 15’inci maddesinde “Adın Belirtilmesi Salahiyeti” ve 16’ncı maddesinde “Eserde Değişiklik Yapılmasını Men Etmek” adı altında düzenlenen manevi hakları kullanma yetkisini, her türlü fotoğrafının ,görüntünün varsa sesinin ilgili mecralarda kullanılmasıyla yer, sayı, süre, mecra ve içerik sınırı olmaksızın, tam ruhsat şeklinde, herhangi bir bedel talep etmeksizin DYG’ye devrettiğini ve bu kapsamda fotoğrafının, görüntünün varsa sesinin tamamını ya da bir kısmını DYG tarafından belirlenecek her türlü mecrada ve herhangi bir şekilde işleme, kullanma; DYG tarafından belirlenecek her tür görsel-işitsel eser içerisine senkronizasyon suretiyle döşeme; aslını veya kopyalarını, herhangi bir şekil veya yöntemle, tamamen veya kısmen, doğrudan veya dolaylı, geçici veya sürekli olarak çoğaltma; aslını veya çoğaltılmış nüshalarını herhangi bir şekilde dağıtmak suretiyle yayma; doğrudan doğruya yahut işaret, ses veya resim nakline yarayan aletlerle umumî mahallerde okumak, çalmak, oynamak ve göstermek gibi temsil suretiyle faydalanma; DVD, VCD, BD, CD ROM, CD vb. ses ve/veya görüntü taşımaya yarayan araçlara formatlarda, işbu belge tarihinde bilinen ve işbu belge tarihinden sonra geliştirilecek teknik olanaklarla üretilecek kaydetme ve bu suretle ticari faaliyete konu etme; üzerinde baskıdan kaynaklanan sebeplerle ve/veya editoryal ihtiyaçlarla her türlü değişikliği yapma; aslını veya çoğaltılmış nüshalarını, radyo-televizyon, uydu ve kablo gibi telli veya telsiz yayın yapan kuruluşlar vasıtasıyla veya dijital iletim de dahil olmak üzere işaret, ses ve/veya görüntü nakline yarayan araçlarla yayınlamak ve yeniden yayınlamak suretiyle umuma iletme; internet iletim yönteminin/teknolojisinin kullanılacağı her türlü izlenme ve yayın şekliyle, ve imza tarihinde var olan ya da imza tarihinden sonra geliştirilecek her türlü mecra üzerinden ve cihaz aracılığıyla (iOS, android, Windows Mobile, Symbian vs. gibi mobil işletim sistemleri ile bu sistemleri çalıştıran her türlü cihaz) ve işbu belge tarihinde bilinen ve/veya belge tarihinden sonra geliştirilecek teknolojiler aracılığıyla kullanma, umuma iletme ve üçüncü kişilerin erişimine sunma haklarının yurtiçi ve yurtdışında herhangi bir yer, mecra, süre, içerik ve sayı sınırlamasına tâbi olmaksızın, bedelsiz olarak, DYG ‘ye devrettiğini gayri kabili rücu muvafakat ettiğini kabul, beyan ve taahhüt eder. 21.İşbu Başvuru ve Katılım Koşulları ve Yarışma nedeniyle ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda, İstanbul (Çağlayan) Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

 

İŞ BU YARIŞMA BAŞVURU VE KATILIM KOŞULLARI OKUDUM ANLADIM KABUL EDİYORUM

 

 

 

ETİKETLER: #VWSCİROCCOFNO , HAZİNE AVI