05 Mart 2015

High 5

Hande Çokrak imzalı Maid in Love işbirliği ile tasarlanan Maid in Love x Mudo FTS64 “High 5” kapsül koleksiyonu, ilhamını retro-modern yaklaşımla pop kültürünü birleştiren 80’lerin eğlenceli tarzından alıyor. Bu hikaye cinsiyetin, ırkın, rengin kimliğinizi belirlemediği, eğlenceli oyuncu ruhların, pozitif duyguların, dokunuşların ve anlamların herşeyden önemli olduğu bir dünyada geçiyor. 
 
 
Mudo FTS64 ilk kapsül koleksiyonu pantolon, mont, sweat shirt, t-shirt, elbise, etek, gömlek, ayakkabı, çanta, şapka olmak üzere her biri sınırlı sayıda üretilen 34 parçadan oluşuyor. 80’li yıllarda evlerde bilgisayar kullanımının başlaması, insanların eskisi gibi elle çizmek yerine incelikli programlar kullanmaya başlaması, koleksiyonda yer alan bilgisayar ortamında çizilmiş dijital baskıların o döneme bir göndermesi olarak göze çarpıyor.
 
 
 
 
Maid in Love markasının yaratıcısı Hande Çokrak’ın koleksiyon temasını 80’li yıllardan etkilenerek hazırlamasının en önemli nedenlerinden biri Mudo markası ile ilk kez tanıştığı çocukluk yılları. Maid In Love x Mudo FTS64 “High 5” kapsül koleksiyonu 30 Mart itibariyle seçili Mudo mağazaları ile birlikte mudo.com.tr’den de satışa sunulacak.
 
 
 
Dün gece Beyoğlu Pop Pera’ da Hande Çokrak, Ömer Taviloğlu ve Mudo CEO'su Barış Karakullukçu ev sahipliğinde çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşen Maid in Love x Mudo FTS64 “High 5” partisini için tıklayın.
 
 

ETİKETLER: MUDO , HANDE ÇOKRAK , MAİD İN LOVE , 80'Lİ YILLAR