24 Eylül 2020

Gigi Hadid ve Zayn Malik'in Bebeği Dünyaya Geldi

YAZI: EKİN KURBETÇİ

gigi-hadid-zayn-malik-red-carpet-met-gala

Fotoğraf: Getty Images Turkey

İlişkilerine bir dargın bir barışık devam eden süpermodel Gigi Hadid ve şarkıcı Zayn Malik, son ayrılıklarının ardından 2019'un bitimine doğru tekrar bir araya gelmiş ve beraberliklerine kaldıkları yerden devam etmişti. Nisan ayında 20 haftalık hamile olduğu ortaya çıkan süpermodel, bu haberi Jimmy Fallon'ın sunduğu talkshow'da doğrulamıştı.

gigi-hadid-zayn-malik-red-carpet-met-gala

Fotoğraf: @gigihadid

Bu dönemi çiftlik evlerinde geçiren Gigi, büyüyen karnını bir süre saklasa da göz alıcı bir çekimle tüm dünyaya hamilelik ışığını sergilemişti. Aradan geçen ayların ardındansa Gigi Hadid ve Zayn Malik'in bebeği ne zaman dünyaya gelecek soruları iyice arttı, ta ki sürpriz açıklama gelene kadar!

gigi-hadid-zayn-malik-red-carpet-met-gala

Fotoğraf: @gigihadid

Geçtiğimiz hafta sonu Zayn ve Gigi'nin minik kızları dünyaya geldi. Çift paylaştıkları bu samimi fotoğrafla söylentilere karşı cevaplarını verdi. Bebekleri için 'Kızımız dünyaya geldi ve daha şimdiden hayatımızı değiştirdi.' diyen Gigi Hadid'in yanında sosyal medyada oldukça sessiz bir karakter sergileyen Zayn Malik ise 'Kızımız burada, sağlıklı ve çok güzel. Şu anki hislerimi kelimelere dökmenin imkanı yok. Bu minik insana olan sevgim anlayışımın ötesinde. Onunla tanıştığım için minnettarım, ona benim diyebilediğim için gurur duyuyorum ve birlikte geçireceğimiz bir hayat için şükran doluyum.' sözleriyle kızlarına olan aşkını dile getirdi.

Aileden gelen haberlere göre çift, bebeklerini New York'ta dünyaya getirdi. Doğumda Bella Hadid ve Yolanda Hadid Gigi'nin yanında hazır bulundu. Biz de çifti tebrik ediyor ve bu çekirdek ailenin yeni karelerini heyecanla bekliyoruz.

Gigi Hadid'in Hamilelik Albümü

ETİKETLER: GİGİ HADİD , ZAYN MALİK , HAMİLELİK , DOĞUM , BEBEK