29 Nisan 2020

Gigi Hadid ve Zayn Malik İlk Bebeklerini mi Bekliyor?

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

Gigi hadid-zayn malik-hamile-pregnant-bebekFotoğraf: Getty Images Turkey

Gigi Hadid ve Zayn Malik'ten müjdeli haber geldi! 2016 yılında şarkıcının Pillowtalk klibinde yakınlaşan çift, o günden bu yana bir dargın bir barışık sürdürdükleri ilişkilerini farklı bir boyuta taşıdı. Dün gece saatlerinde ilk önce sosyal medyada, daha sonra haber kaynaklarında yankılanan habere göre Gigi Hadid'in 20 haftalık hamile olduğu öne sürüldü. 

Çiftin çevresinden bir isim Entertainment Tonight'a şunları söyledi: "Gigi ve Zayn ilk bebeklerini bekliyorlar ve çift çok heyecanlılar! Gigi, sırrını birkaç ay boyunca yalnızca ailesi ve arkadaşlarıyla paylaştı. Gigi ve Zayn geçtiğimiz yıl sonunda bir araya geldiler ve sahip oldukları sevginin özel olduğunu biliyorlardı. Çift ve aileleri çok mutlu." 

Hadid, Şubat ayında i-D dergisine verdiği demeçte de aile kurma arzusundan bahsetmiş ve moda endüstrisindeki geleceği hakkında soru sorulduğunda, "Sanırım yaşlandıkça ... bir gün bir aile kuracağım ve her zaman modellik yapıp yapmayacağımı bilmiyorum. Birlikte çalıştığım insanlar beni çok mutlu ediyor, onların etrafında olduğum için çok şanslıyım. Ama kim bilir? Belki ileride tam zamanlı yemek pişiririm!" 

Herhangi bir sosyal medya kanalında Hadid ya da Malik'ten henüz bir onay yok. İlişkilerini bile tipik olarak teyit etmeyen bir çift olduğu göz önüne alındığında, aslında bu Gigi ve Zayn için çok şaşırtıcı değil.

Gigi Hadid'in Duygusal Doğum Günü Kutlaması

ETİKETLER: GİGİ HADİD , ZAYN MALİK , HAMİLE