12 Aralık 2019

Fenty'nin İlk İş Birliği: ASAI x Fenty

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

19-12/12/image_3.jpg

British Fashion Awards'ta Urban Luxe Moda Ödülü ile henüz taçlandırılmış Rihanna'nın Fenty imparatorluğu ilk iş birliğine imza attı. Geçtiğimiz Mayıs ayında LVMH'nin desteğini de arkasına alan ünlü yıldız ile ASAI'nin kurucusu Ta'nın 24 parçadan oluşan Fenty 'City Bloom' isimli kapsül koleksiyonunun ilk görüntüleri ortaya çıktı. İşte huzurlarınızda ASAI x Fenty

Eğer sıkı bir Rihanna takipçisiyseniz geçtiğimiz Ekim ayında Rihanna'nın Instagram üzerinden pembe elbisesiyle havuz kenarında paylaştığı, slo-mo çekim videoyu hatırlıyorsunuzdur. Videoyu defalarca izlemiş olsanız da elbisenin hangi markaya ait olduğunu fark etmemiş olabilirsiniz. Aslında RiRi markanın sadık takipçilerinden. Ve şimdi bu durumu bir adım öteye götürüp, markayla yollarını kesiştiriyor. 

Ta, Vogue'a “Uyum gerçekten simbiyotik hissettiriyor. Her iki markanın temelde bir yaklaşıma sahip olduğunu düşünüyorum. Sokaklardan, gerçek kızlarda ve aşktan ilham alıyoruz. İkimiz de her beden kadınları hedef alıyoruz. Hepimiz büyük patron enerjisini savunmak üzereyiz!” açıklamasında bulundu. 

 

 
 
 
View this post on Instagram

thank you @bia and @russ for my new fav song #BestOnEarth

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

ETİKETLER: RİHANNA , FENTY , ASAİ