15 Ekim 2019

Exclusive: Pomellato Armonie Minerali Koleksiyonuyla İlk Buluşma

YAZI: ZEYNEP GÜR

pomellato

Pomellato, 50. yılı ışığında yüzü doğaya dönük bir koleksiyonla karşınızda: Armonie Minerali. Değerli minerallerin ruhunun derinliklerine uzanan bu büyüleyici mücevher serisi, yeni hazineleri ortaya çıkarmak için gün sayıyor. Doğanın kırılgan formlarını dinamik kontrastlarla birleştiren Armonie Minerali koleksiyonu, sanat, müzik ve tasarım kodlarını harmanlayarak kendi güzellik algısını yaratıyor.

pomellato

Pomellato'nun kreatif direktörü Vincenzo Castaldo'nun değerli taşların doğal güzelliğini çerçeveleyen bu koleksiyon hakkında şunları söylüyor: “Bu yeni koleksiyon, insan ve doğa arasındaki karmaşık bir oyunu anımsatıyor." 

Otuz sekiz parçalık Armonie Minerali koleksiyonu, birbirinden farklı üç temaya ayrılıyor; zarif bir minimalizme çağrı niteliğindeki "Siyah Beyaz Obsesyonu", antik renklerin günümüze uyarlaması "Renge Övgü" ve son olarak doğanın somut nabzı "Hipnoz Etkisi". Doğanın içgüdüsel formlarını ve plansız tasarımlarını kristalize siluetlerle servis eden Armonie Minerali koleksiyonunda tüm evreni kısacık bir an da olsa görmek mümkün; cilalı ama ilkel, felsefi ama kendiliğinden. 

ETİKETLER: POMELLATO , MUCEVHERDOSYASİ , MÜCEVHER