24 Mayıs 2019

Exclusive: Giambattista Valli x H&M Koleksiyonuna İlk Bakış

YAZI: ZEYNEP GÜR

h&m Giambattista Valli iş birliği

Balmain, Kenzo, Erdem derken H&M'in yüksek moda sahnesindeki en sıcak randevusu Giambattista Valli'yle! H&M'in her yıl düzenli olarak tasarımcılarla gerçekleştirdiği iş birliklerinin bir sonraki bölümünde moda sahnesinin ağır toplarından Giambattista Valli yer alıyor.

Dün gece Cannes'da gerçekleşen amfAR galasında duyurulan Giambattista Valli x H&M iş birliğinden sıcağı sıcağına ilk görüntüler gelmeye başladı bile. Başta ünlü süpermodel Kendall Jenner olmak üzere, Chris Lee (Li Yuchun), Chiara Ferragni, H.E.R., Bianca Brandolini d’Adda ve Ross Lynch gibi isimler, amfAR kırmızı halısında Giambattista Valli x H&M koleksiyonunun kazanan parçalarını sundu. 

“Giambattista Valli x H&M iş birliğinin ilk parçalarından birini, burada amfAR galasında giymekten dolayı çok mutluyum. Bu elbise her şey – muhteşem, romantik ve çok feminen – koleksiyonun devamının nasıl olacağını sabırsızlıkla bekliyorum” diyor ünlü süpermodel Kendall Jenner.

giambattista valli

Giambattista Valli'nin çok sesli koleksiyona bakış açısı ise daha spiritüel: "Bu iş birliğinden ötürü heyecan duyuyorum: H&M stil vizyonumu ve güzellik algımı daha geniş kitlelere ulaştırmak adına bana bir fırsat veriyor. Amacım güzelliğe olan sevgimi paylaşmak ve herkesin ‘mutlu anlar’ının bir parçası olmak ve tüm dünyada sevgi hikayeleri yaratmak." 

giambattista valli

Giambattista Valli x H&M iş birliğinin sınırlı sayıda sunulacak olan ilk parçaları dünya çapında 12 seçili H&M mağazasında ve hm.com’da 25 Mayıs’ta sunulacak. Bu özel ürünler, moda tutkunlarına şık ayrıntılar ve şaşırtıcı yaklaşımlar içeren heyecan verici iş birliğine dair ipuçları verecek. Koleksiyonun tamamı ise dünya çapında 7 Kasım 2019’da satışa sunulacak. Giambattista Valli x H&M koleksiyonunun stil sahibi parçalarıyla ilk tanışanlardan biri olmak isterseniz sayfayı kaydırın! 

Giambattista Valli x H&M Koleksiyonuna İlk Bakış: 

ETİKETLER: GİAMBATTİSTA VALLİ , H&M , H&M X GİAMBATTİSTA VALLİ , İŞ BİRLİĞİ , KENDALL JENNER , CHİARA FERRAGNİ , BİANCA BRANDOLİNİ D'ADDA , ROSS LYNCH , CHRİS LEE