22 Mayıs 2020

Dior’dan Yaz Sürprizi: Dioriviera Bodrum

YAZI: HAZAL BAYAT

dior-dioriviera

Bodrum, büyüleyici doğası ve olağanüstü güzelliğiyle bu yaz Fransız modaevi Dior'a ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Dünyanın en özel tatil destinasyonlarında açılan Dior’un yazlık mağazaları arasında yer alacak Dioriviera Bodrum mağazası, 1 Temmuz'da Yalıkavak Marina’da yaza merhaba diyecek. 

Maria Grazia Chiuri'nin Dior için hazırladığı koleksiyonlardan ilham alarak, sonsuz bir yaz ve zamansız bir gardırop hayaliyle hayata geçirilen Dioriviera 2020 koleksiyonun yanı sıra bu mağazaya özel olarak seçilen ürünler ve Bodrum baskılı çanta ve mayo gibi Bodrumseverler için özel üretilen modeller de Dioriviera Bodrum'da buluşacak.

Fildişi tonları ile “toile de joy” deseninin ağırlıkta olduğu, hazeran ve sisal gibi materyallerle de birleşerek yazın ferahlığını ve özgürlük hissini yansıtan davetkar bir atmosferde özel bir alışveriş deneyimi vaat eden Bodrum mağazasında mayolar, pareolar, espadriller, Christian Dior yazılı terlikler, D-Connect sneaker’lar ve Dior Book Tote, Saddle ve Diorcamp çantalar ve Amerikan servislerden şezlonga uzanan geniş Dior Maison seçkisine göz atarken bir sürprizle daha karşılaşacaksınız: Maria Grazia Chiuri'nin çok yönlü İtalyan sanatçı Pietro Ruffo ile imza attığı özel iş birliği. Üstelik harita ve kamuflaj motiflerinin yer aldığı “Dior Around the World” kapsül koleksiyonu, Mösyö Dior’un şans yıldızını da barındırıyor.diorUnutmadan ekleyelim, herbiri kendine özgü ayrıcalıklar sunan yazlık destinasyonlar için tasarlanan Dioriviera Koleksiyonu, bu noktalara yapılacak seyahatleri unutulmaz kılacak nedenlerden biri olmak üzere, tüm dünyada aynı anda mağazalardaki yerini alıyor. Forte dei Marmi, Ibiza, Capri ve Cortina’da açılan pop up’larla birlikte Saint Tropez, Cannes, Portofino, Porto Cervo ve Marbella’daki yazlık mağazalar, yaz gardıropları için çok özel bir atmosferde seçim yapmak isteyenler için alışverişe müthiş bir heyecan getiriyor.

 

ETİKETLER: DİOR , DİORİVİERA , BODRUM , PİETRO RUFFO , MARİA GRAZİA CHİURİ