12 Haziran 2019

Ciltteki Yaz Mucizesi: Codage Paris Summer Time Serum

YAZI: ZEYNEP GÜR

summertime codage

Kendinizi mavi sulara bıraktığınız yaz mevsiminin her ne kadar cezbedici bir yanı olsa da, yıpratıcı etkisi olduğunu da göz ardı etmemek gerek. İşte burada devreye Codage Paris Summer Time Serum giriyor. Nemlendirici, matlaştırıcı, rahatlatıcı, antioksidan, kirlilik filtresi, sıcaktan koruyucu ve bronzlaşma aktivatörü gibi özel nütri-elementlerle formülize edilerek yaz boyunca ciltte zırh etkisi yaratan Codage Paris Summer Time Serum, cilt hücrelerini yenileyerek canlanmasını sağlıyor. 

Aynı zamanda koyu leke oluşumlarını engellemek için tasarlanan bu mucizevi serum, içeriğindeki uyarıcı tetrapeptitler sayesinde cildin 'termal şok proteinleri' üretimini destekleyerek cilt hücrelerinin yenilenmesi ve canlandırılması için çalışıyor.  

 

codage

 

Tüm cilt tipleri için mükemmel görünümün sırrını sunan Codage'ın son mucizesi, cildin epidermis katmanını aşarak dermise kadar ilerliyor. Ayrıca cildin doğal su tutma kapasitesini artırarak nem dengesini korumak için çalışıyor. Size de denizin, kumun ve güneşin keyfine varmak kalıyor!  

ETİKETLER: CODAGE , CİLT BAKIMI , CİLT BAKIM ÜRÜNÜ , CİLT BAKIM SERUMU