09 Eylül 2019

Cate Blanchett: Başkaları için Değil, Kendiniz için Giyinin!

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Cate Blanchett

Fotoğraf: Instagram/@ralphlauren

Geçtiğimiz günlerde New York Moda Haftası kapsamında düzenlenen Ralph Lauren defilesi yıldızlar geçidi gibiydi. Henry Golding, Mandy Moore, Janelle Monáe ve Cate Blanchett. Blanchett'in bizzat ön sıradan izlediği koleksiyonun 1920'lerden esinlenerek hazırlandığını, ve zamansız ve ihtişamlı tasarımlardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Canlı caz performansı eşliğinde podyumda yürüdü Gigi ve Bella Hadid ve Joan Smalls gibi yeni nesil süpermodeller.

Defile sonrası Amerikan Vogue'un moda yazarı Christian Allaire ile konuşan Blanchett, Ralph Lauren defilesini görkemli bir etkinliğe hatta davete benzettiğini dile getiriyor. Kendi stilinin koleksiyondaki zamansızlıkla bağdaştığının da altını çiziyor. "Ralph Lauren'in retro'yu güncel ve yeni gibi sunabilme yeteneğine hayranım."

Söz stilden açılınca bir öneri hatta tavsiye de bulunmayı da ihmal etmiyor Blanchett. "Yıllar içerisinde edindiğiniz tecrübeyle insanların hakkında ne düşündüklerini önemsememeye başlıyorsunuz. İlham aldığınız her tasarımı giyin. Cesur olun. Başkaları için değil, kendiniz için giyinin" diyor.

Cate Blanchett'tan Not Almanız Gereken 5 Söz 

 

ETİKETLER: CATE BLANCHETT , RALPH LAUREN