25 Mart 2020

Bottega Veneta'nın Yaratıcı Platfromu: Bottega Residency

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

bottega veneta

Bottega Veneta devam eden koronavirüs pandemisinin getirdiği belirsizlik ve korkuyu azaltmak, sosyal inziva sırasında gücü ve pozitifliği artırıp yaratıcılığı tüm dünya ile paylaşmak için Bottega Residency adlı yeni bir platform başlatıyor.

Yalnızlık döneminde izleyicilerine ilham verip, etkinlik ve konfor sağlamayı hedefleyen marka, oluşturduğu yeni platformda her hafta yönetmen, sanatçı, müzisyen, yazar ve şef gibi birçok yaratıcı zihni bir araya getiriyor.

bottega veneta

Lükse yeni bir yaklaşım sunan Bottega Residency, eve kapandığımız bu dönemde gerçekleri somutlaştıran neşeli bir kaçış sunarken; markanın tasarımcısı Daniel Lee yeni girişim hakkında, “Yaratıcılık ve güç Bottega Veneta'nın kalbinde yatıyor. Son derece üzücü olan bu zamanda, bu değerleri kutlamak, topluluğumuzda bir sevinç ve umut duygusu tutuşturmanın ötesinde" diyor

Markanın kapsayıcı stratejisi Bottega Residency, Instagram, Youtube, Weibo, SoundCloud, Spotify, Apple Music ve aynı zamanda Bottega Veneta'nın kendi web sitesi üzerinden erişilebilir.

ETİKETLER: BOTTEGA VENETA , DANİEL LEE , BOTTEGA RESİDENCY , #VOGUEEVDE , VOGUEEVDE , CORONA VİRÜS , KORONAVİRÜS