30 Mayıs 2019

Bilekteki Klasik Zarafet: Longines Record Koleksiyonu

YAZI: ZEYNEP GÜR

kate winslet

Klasik zarif, kusursuz performans ve tradisyonel modern... Tüm bu sıfatlar Longines'in en güncel koleksiyonu Record için. Uzun yıllardır dünya şampiyonalarının resmi kronometre tasarımcısı olan Longines, profesyonellik alanını Record koleksiyonuyla birlikte daha sofistike bir boyuta taşıyor. 

Longines'in ayrıcalıklı saat rotasında bu defa İsviçre Resmi Kronomotre Test Enstitüsü (COSC) tarafından da onaylanan kronometre, yeni nesil rose altın ya da paslanmaz çelik formunda karşımıza çıkıyor.

kate winslet longines

Ayrıca, saat mekanizmasına entegre olan silikon balans yayları, saatlerin hassasiyetini ve kullanım ömrünü artırmak için tasarlandı. Kalibreler ise iki farklı boyutla saat tutkunlarına servis ediliyor. Korozyona karşı dayanıklı hafif malzemelerden meydana gelene elegant saatler, aynı zamanda olağan sıcaklık değişimlerinden, manyetik alanlardan ve atmosfer basıncından da etkilenmiyor. 

Record koleksiyonundaki erkek ve kadın saatleri, dört farklı boyutta (26, 30, 38,5 ve 40 mm) ve farklı kadran türleriyle satışa sunuluyor. Paslanmaz çelik ve pembe altın ya da 18 karat pembe altın kasada, mekanizma detaylarını incelikle gösteren şeffaf bir arka kısım bulunuyor. Siz de klasik zarafeti bileğinize taşımak istiyorsanız eğer Longines'ın Record koleksiyonuna mutlaka göz atın.

ETİKETLER: LONGİNES , KATE WİNSLET , RECORD , SAAT