10 Temmuz 2019

Beyoncé Kızı Blue Ivy ile The Lion King Galasında, Ultra Uyumlarıyla!

YAZI: ZEYNEP GÜR

beyonce,blue,ivy,lion,king

 Fotoğraf: Getty Images Turkey

Kylie Jenner ve kızı Stormi'nin duplike stilleri, Irina Shayk ve kızı Lea De Seine'in uyumlu tavırları, Victoria Beckham ve kızı Harper'ın pişti saçları derken, anne-kız stil eşleşmesinde şimdi sıra büyük Kraliçe'de. 24 saat içinde, bir Disney klasiği olan The Lion King'in galasına kızı Blue Ivy ile katılan Beyoncé, kırmızı halı formundan hiçbir şey eksilmediğini bir kez daha kanıtladı. Üstelik +1'iyle! Alexander McQueen imzalı smokin-elbisesi, Lorraine Schwart mücevherleri ve dramatik saçlarıyla kırmızı halıyı domine eden Mrs. Carter'ın diva görünümünün arkasında ünlü stilist Zerina Akers vardı. Beyoncé'nin mini-me versiyonu Blue Ivy'nin yaşıtlarına meydan okuyan kırmızı halı stili karşısında "Kraliçe B'nin izinde" desek, haksız sayılmayız.

beyonce,the,lion,king

Fotoğraf: @beyonce

Zaman zaman kendini Hollywood yapımlarında da gösteren ünlü sanatçı, son olarak The Lion King'in yeni versiyonunda Nala karakterini seslendiriyor. Buraya bir parantez açalım, alter egosu "Childish Gambino" adını taşıyan Donald Glover ise Simba karakterini canlandırıyor. 

Beyoncé'nin ikonik Disney animasyon filmine katkıları bunlarla sınırlı değil. Ünlü sanatçı The Lion King'in soundtrack'i için Beyoncé'den yeni bir şarkı da geldi: "Spirit." Bundan önceki The Lion King tecrübelerimizden yola çıkacak olursak, Kraliçe B'nin bize o rüya sesiyle sentimental anlar yaşatacağı kesin.

ETİKETLER: BEYONCE , BLUE IVY , BLUE IVY CARTER , THE LİON KİNG , BEYONCE KNOWLES