21 Şubat 2019

Beyonce, Jay-Z ve Meghan Markle Aynı Karede!

YAZI: ELİF ALTINTAŞ

beyonce, jay-z, meghan markleFotoğraf: @beyonce 

Beyonce, Jay-Z ve Meghan Markle aynı karede bir araya geldi. Hala fark etmediyseniz dikkatli bakın! 2019 Brit Ödülleri'nde En İyi Uluslararası Grup ödülünü kazanan ikili, Londra'daki törene katılamamalarına rağmen, bir video mesajı aracılığıyla teşekkür konuşması yayınladılar. 

''En İyi Uluslararası Grup ödülü için Brit Awards’a çok teşekkür ederim. Bu ödülü 2002'de en iyi arkadaşlarım Kelly ve Michelle ile kazanmıştım. Diğer en iyi arkadaşım G.o.a.t Hova -a.k.a Jay-Z- ile aynı grupta olduğum için çok şanslıyım. Black History Month'un onuruna, Melanated Monas'ımızdan birine eğiliyoruz. Hamileliğiniz için tebrikler! Size mutluluklar diliyorum.''

Black History Month'a gönderme yapan Carterslar, Leonardo da Vinci'nin resmi yerine, Meghan Markle portresinin önünde durarak; Louvre Müzesi'nde Mona Lisa'nın önünde çektikleri 'Apeshit' müzik videolarını, deyim yerindeyse yeniden canlandırdılar. 

Dünyanın en ünlü resimlerinden biri olan Mona Lisa'ya referans olan portre, aynı zamanda Beyonce'nin muhteşem bir portresini yaratan illüstratör Tim O'Brien'a ait.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

ETİKETLER: BEYONCE , JAY-Z , MEGHAN MARKLE