15 Şubat 2017

Bella Hadid, The Weeknd Ayrılığı Hakkında İlk Kez Konuştu

YAZI: İNAN KIRDEMİR

2016’nın kötü sürprizlerinden biriydi Bella Hadid ve The Weeknd ayrılığı. Birbirlerine bu kadar çok yakışan bir çiftin, yoğun iş tempolarını bahane gösterip ilişkilerini bitirme kararı alması, hepimizde tatsız bir şaşkınlık yaratmıştı. İşin aslını The Weeknd’in, Selena Gomez ile sokakta öpüşürken çekilen fotoğraflarının basına sızmasıyla anladık. Yoğunluk bir kılıftı sadece, asıl sebep ilişkideki bir tarafın kalbini başka birine kaptırmasaydı. Bunun en zor ayrılık nedeni olduğunu itiraf edelim, üstelik duygularınız şiddetinden ve yoğunluğundan hiçbir şey kaybetmediyse.

Bella HadidFotoğraf: Getty Images Turkey

Teen Vogue'a konuşan Bella Hadid, ayrılık sonrası ilk kez neler hissettiğini bu kadar açık yüreklilikle anlattı. "Dışarıdan bu süreci çok iyi yönetmiş gibi durabilirim ama kalbimdeki yük hala çok ağır. Bir süre daha zorlanacağım. Aşk acısız olmuyor, bir şekilde bunun içinden geçmek lazım." diyen Bella, 20 yaşında olmasına rağmen hepimizin hayatımızın belirli bir döneminde hissettiği hisleri ortak bir cümlede özetledi.

Çoğu ayrılığın kötü sonuçlandığı ve aradaki tüm bağları kopardığı o raddeyi kalben reddeden Bella, eski aşkına duyduğu saygıyı dile getirerek ayrılmanın en medeni ve en anlayışlı formülünü de şu sözlerle sundu:"Ona duyduğum saygı ve sevgi hiçbir zaman bitmeyecek. Bazen üzüntünüze yenik düşüp, başka çıkış veya yüzleşme yolları arayabiliyor insan ama günün sonunda, zorluklarla kurduğunuz köprüyü anlık öfke uğruna ateşe vermek istemiyorsunuz."

 

8 Adımda Ayrılık Acısını Hafifletme Kılavuzu

 

 

ETİKETLER: BELLA HADİD , THE WEEKND , İLİŞKİ , AŞK , SELENA GOMEZ