10 Haziran 2014

Aradığını bulmanın yeni yolu Brand-Store.com'

Yüzlerce marka ve mağazadan ‘aradığınız’ ürünleri önünüze seren Brand-Store.com; modadan aksesuara, teknolojiden kişisel bakıma kadar birçok kategoride online alışveriş imkanı sunuyor.Sitede bulunan arama motoru sayesinde sevilen markalar ve mağazalardaki herhangi bir ürünü kolayca bulabiliyorsunuz.

Kadın, erkek, ayakkabı, çanta, takı&mücevher, saat, kozmetik&kişisel bakım, ev ve indirimdekiler gibi kategoriler de ulaşmak istediğiniz ürün için iyi bir filtreleme sistemi. . Her kategori içinde bulunan fiyat aralığı, renk, marka gibi filtrelerden istediğiniz ürüne ulaşmanız son derece kolay. Ayrıca editörün seçiminde öne çıkan ürünler, popüler kategorisindeyse en çok ilgi görenler yer alıyor. Ancak Brand-Store’u en dikkat çekici yanı arama motoru. Kullanıcı deneyimine uygun olarak geliştirilmiş arama motoru algoritmasında “kırmızı ayakkabı” ya da “beyaz gömlek” gibi spesifik olarak arattığınız kelimeler ile sistemdeki tüm marka ve mağazalardan binlerce seçenek karşınıza çıkıyor. Sitenin ilgi çekici bir başka özelliği ise ‘İndirimler’ kategorisi. Hangi markada hangi ürünler indirimde görebiliyorsunuz.

Brand-Store.com’a herhangi bir kişisel bilgi ya da ödeme bilgisi girmeniz istenmiyor. İlgilendiğiniz ürünü tıkladığınız takdirde bildiğiniz, güvendiğiniz markaların kendi websitelerine yönlendiriliyor ve o markanın websitesinden alışveriş yapıyorsunuz.

 

www.Brand-Store.com

 https://www.facebook.com/BrandStoreTurkiye

 https://twitter.com/BrandStoreCom

 https://www.pinterest.com/brandstorecom/

 https://instagram.com/BrandStore

İlgili Başlıklar