09 Kasım 2020

Alexander McQueen’in Yeni Trophy Bag’inin İlk Fanları Lady Gaga ve Ana De Armas

YAZI: SUSAN DEVANEY

Ana de Armas, Alexander McQueen, The Tall Story

Fotoğraf: AKGS

Alexander McQueen’in yeni Tall Story çantası; Lady Gaga, Ana De Armas ve Fenti Modeli Alva Claire gibi starlar tarafından çoktan kullanılmaya başlandı.

2020 Sonbahar/Kış defilelerinde tanıştığımız şık ve gösterişli deri çanta hızla bu sezonun en dikkat çekici aksesuarlarından biri haline geldi. Bu hafta resmi lansmanı yapılan çanta, Haziran ayında sunulan omuz stili Story’nin ve Aralık 2019’da sunulan Original Story’nin yerini aldı. Her iki zarif çanta da Kaia Gerber, Naomi Campbell ve Jodie Turner-Smith’in gardıroplarına girmeyi başarmıştı.

The Tall Story iş insanlarının ihtiyaçları düşünülerek tasarlandı. Geçtiğimiz ay Lady Gaga’ya iş toplantısında ve No Time To Die oyuncusu Ana de Armas’a Los Angeles’ta günlük işlerini yaparken eşlik etti.

 

Lady Gaga, Alexander McQuenn, The Tall Story

Lady Gaga Tall Story Çantasıyla 

Story omuz çantası ve Tall Story arasındaki en belirgin fark boyut. Dikkat çekici kırmızı detaylar ile geniş ve işlevsel deri çanta, pirinç kaplamalı metal kulplarıyla farklı şekillerde taşınmaya olanak tanıyor ve çok yönlülük sağlıyor. Alva Claire’nin serin havalar için kovboy şapkası va ceketiyle yaptığı kombin ilham verebilir.

 

Lady Gaga, Alexander McQuenn, The Tall Story

Alva Claire bize yeni çantayı nasıl kombinleyeceğimizi gösteriyor.


Çeşitli renklerde yeniden tasarlanan çanta, markanın 2020 Sonbahar/Kış defilesinde Galler folkloruna saygısını mükemmel şekilde sundu. Kreatif Direktör Sarah Burton British Vogue’a yaptığı yorumda yeni bir çantayla buluşmanın güçlü hissettirdiğine dikkat çekti.

“Birlikte çalıştığımız tüm insanların, arkadaşlarımızın ve ailemizin kahraman gibi ve güçlü durmaya ihtiyacı olduğunu hissettim. Bu hepimiz için bir aşk mektubu. Mümkün oldukça güçlü ve cesur olmasını istedim. Sanırım şu an güçlenmek istiyoruz.”

The Tall Story çanta için Alexandermcqueen.com

ETİKETLER: ALEXANDER MCQUEEN , THE TALL STORY , LADY GAGA , ANA DE ARMAS