13 Aralık 2018

2018'de Google'ın En Çok Aratılan Ünlüsü: Meghan Markle

YAZI: ZEYNEP GÜR

meghan markle

Prens Harry'nin kalbine Cupid oklarını attıktan sonra görkemli bir düğünle dünyaevine giren Meghan Markle Google'ın en çok aratılan kişiliği oldu! Önce şatafatlı bir düğün, ardından hamilelik... Sussex Düşesi için uzun ve yorucu bir yıldı. Fakat tüm bu uğraşların sonunda Meghan, İngiltere'de en çok Google'lanan kişi oldu, yani tüm bunlara değdi! En çok aratılanlar listesinde Celebrity Big Brother yıldızı Roxanne Pallett'nin önüne geçen Meghan Markle'ın yüksek popülaritesinin gölgesinde kalanlardan biri de Amerikalı sanatçı Demi Lovato oldu. 

Son olarak, The Fashion Awards 2018'e sürpriz bir şekilde katılarak geceye damgasını vuran Meghan Markle, siyah elbisesi ve ojeleriyle İngiliz Kraliyet ailesi kurallarına ters düşen bir kıyafet seçiminde bulunduğu gerekçesiyle bir hayli konuşulmuştu. Öyle ya da böyle, Sussex Düşesi'nin attığı her adım sonrasında Google'a 'Meghan Markle' yazmak artık bir reflekse dönüştü!

Karşınızda İngiltere'nin en çok aratılan 10 ünlüsü: 

1-Meghan Markle
2-Roxanne Pallett
3-Demi Lovato
4-Ant McPartlin
5-Khloe Kardashian
6-Alexis Sanchez
7-Alex Ferguson
8-Logan Paul
9-Sylvester Stallone
10-Pierre-Emerick Aubameyang

Meghan Markle'ın Favori Ürünleri:

Meghan Markle

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Meghan Markle kraliyet kuralları gereğince bir prenses olmasa da kendisi yine de İngiliz kraliyet ailesinin en son ve favori üyelerinden. Hal böyle olunca bir prensle evlenen Hollywood yıldızından daha kompleks ve ultra pahalı bir bakım rutini bekleyebilirsiniz, ama hayır! Meghan Markle'ın cilt bakım obsesyonu yok ve kendisi pratilk&etkili ürünlerden yana. Üstelik bu ürünlerin arasında oldukça uygun fiyatlara sahip olanlar da var! Meghan Markle'ın favori 10 bakım ürününü araştırdık.

 

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , GOOGLE