11 Aralık 2018

The Fashion Awards 2018'de Meghan Markle Sürprizi

YAZI: İNAN KIRDEMİR

Meghan Markle 

Fotoğraf: Tristan Fewings/BFC/Getty Images

Moda dünyasnın en prestijli ödül töreni The Fashion Awards 2018, British Fashion Council ve Swarovski'nin ev sahipliğinde dün Londra'da gerçekleşti. Gerek kırmızı halısı, gerekse ödül alan ikonik isimlerle global manşetleri süsleyen törenin en büyük sürprizi İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından yapıldı. 'Yılın İngiliz Tasarımcısı' seçilen Givenchy Kreatif Direktörü Clare Waight Keller'a ödülünü Sussex Düşesi Meghan Markle bizzat takdim etti. Yakın dostu için geceye katılıp, bir de sahneye çıkan Markle tek omuzlu uzun siyah Givenchy elbisesiyle hamile bir kadının giyebileceği en zarif elbiseyi de tanıtmış oldu böylece. Doğal makyajı ve giderek belirginleşen karnıyla hem Royal Albert Hall salonunda bulunan davetlelilerden, hem de sosyal medyadan büyük alkış aldı. 

Meghan Markle

Fotoğraf: British Fashion Council

Waight Keller ve Markle'ın dostluklarını merak edenler için hatırlatalım: Sussex Düşesi, 19 Mayıs 2018'deki düğününde Waight Keller imzalı Givenchy bir gelinlik giydi ve bu tasarım tarihin en ikonik gelinlikleri arasında yerini aldı çoktan. Günlük hayatında da sıklıkla Waight Keller'ın Givenchy'siyle boy gösteren Markle, yakın dostuna destek olmanın yanı sıra İngiliz bir tasarımcının global moda dünyasında yakaladığı başarıyı kutlamak için oradaydı.

The Fashion Awards 2018: En İyi Kırmızı Halı Görünümleri

 

ETİKETLER: MEGHAN MARKLE , THE FASHİON AWARDS , 2018THEFASHİONAWARDS , LONDRA , BRİTİSH FASHİON COUNCİL , SWAROVSKİ , CLARE WAİGHT KELLER