09 Eylül 2016

#TOMMYXGIGI: Tommy Hilfiger'ın Muhteşem Moda Parkı

YAZI: İNAN KIRDEMİR

New York Moda Haftası’nda bizleri nelerin beklediğini yazarken, Tommy Hilfiger’ın muhteşem moda lunaparkı çalışmasından bahsetmiştik. #TOMMYXGIGI koleksiyonunu basın ve satın alıcılarla buluşturacak olan Tommy Hilfiger, South Street Seaport’taki 'Tommy Pier' isimli parkını halka açmayı da ihmal etmiyor. Tommy Hilfiger 2 gün sürecek #TOMMYNOW konseptiyle bu sezon karnaval tadında bir defileye imza atmaya hazırlanıyor.

9 Eylül’de gerçekleşecek etkinlikte, yüksek modayı demokratikleştirmek üzere yola çıkan Tommy Hilfiger, podyumda sergilenen her ürünü resmi web sitesi tommy.comda online satışa açacak. Tommy Hilfiger’ın süper model Gigi Hadid ile birlikte tasarladığı #TOMMYXGIGI kapsül koleksiyonun dünya prömiyeri de bu defile ile gerçekleştiriliyor.

tommyxgigi

#TOMMYNOW hashtag’iyle birkaç gündür sosyal medyada büyük ses getiren Hilfiger’ın bu projesi, yüksek modanın geleneksel yapısına radikal ve yenilikçi bir biçimde baş kaldırıyor. Böylelikle 'şimdi gör hemen al' konseptine dahil olan Hilfiger, içinde bulunduğumuz dijital çağda yeni bir dil konuşulması gerektiğini savunarak, değişim bayrağını dalgalarından ilk markalardan biri oluyor. 

Tommy Hilfiger defile hakkında “Marka felsefemizin mükemmel ifadesi olan #TOMMYNOW, her zaman düzenlemek istediğim bir defile olacak. Alışılmış kalıpları yıkan, müşteriyi işimizin merkezine yerleştiren, modayla eğlenceyi buluşturup eğlenceli ve ilham verici deneyimler yaratmaya inanan bir markayız. Süper model ve sosyal medya ikonu Gigi Hadid bu etkinliğin yıldızı olacağı ve bu unutulmaz defileyi cuma gecesi dünyanın her yanındaki dostlarımız ve hayranlarımızla paylaşacağımız için çok heyecanlıyım” diyor.

 

 

A video posted by Tommy Hilfiger (@tommyhilfiger) on

#TOMMYXGIGI: Podyum Arkası

Bu bir tanıtımdır

ETİKETLER: TOMMY HİLFİGER , GİGİ HADİD , NEW YORK MODA HAFTASI , #TOMMYNOW