16 Şubat 2015

#TOMMYFALL15

 
Tommy Hilfiger’ın 2015 Sonbahar Kadın Koleksiyonunu New York Moda Haftası’nda 16 Şubat Pazartesi günü Park Avenue Armory’de bir defileyle sergilenecek. Vogue.com.tr’den canlı yayın ile izlenecek koleksiyon, markanın 30. yıl şerefine podyuma çıktığı an sevenleri ile buluşacak. 
 
Koleksiyonda futbol teması ve kolejli desenler, Hilfiger’ın klasik Amerikan spor giyim tasarımlarıyla ön plana çıkıyor. Sınırlı sayıda sunulan hatıra desenli Hilfiger Collection tasarımlarında kolej tipi bordo veya istiridye grisi V yaka süveter, beş renk seçeneğiyle sunulan üstten fermuarlı büyük el çantası gibi stiller dikkat çekiyor.
 
 
Tommy Hilfiger koleksiyon hakkında düşüncelerini “Bu sezon için ilham kaynağımız, en köklü ve ikonik Amerikan geleneklerinden futbol oldu. 2015 sonbaharında, 30’uncu yıldönümümüzü kıyafet podyuma adım attığı an tüketicilerin satın alabileceği sınırlı sayıda üretilen bir koleksiyon ile kutluyoruz. Etkinliklerimizi daha demokratik bir hale getiren, herkesi en geniş kapsamda ve etkileşim içinde katılmaya davet eden yenilikçi dijital teknolojileri ileriki dönemlerde de lanse etmeyi sürdüreceğiz.” sözleriyle belirtiyor. 
 

ETİKETLER: TOMMY HİLFİGER