24 Mayıs 2021

Sezona Ferahlatıcı Dokunuş

YAZI: HAZAL BAYAT

moncler

Yeni koleksiyonuyla 2021 İlkbahar/Yaz sezonuna ferahlatıcı bir dokunuş yapan Moncler, Pulcherrima teknik bomber ve Printseps yağmur pançosuyla dış giyim konusundaki iddiasını destekliyor. The Freshener isimli koleksiyon, nötr renkleri ve rahatlığı öne çıkaran tasarımlarıyla sezonun vazgeçilmez parçalarını oluşturma hedefinde.

moncler

İpek efektli naylon kumaştan üretilen Printseps yağmurluk, klasik yağmur pançosuna modern bir görünüm kazandırıyor. Kimono kolları ve formuyla farklı kombinasyon seçeneklerini mümkün kılan ceketin nötr rengi, sezonun ferahlatıcı duruşuyla uyum içerisinde. Nefes almasını sağlayan ince kumaşı sayesinde bir transparanlık da kazanan Pulcherrima bomber ceket ise akşam rüzgarları için koruyucu mahiyetinde.

moncler

İlkbahar ve yaz aylarında ihtiyaç duyulacak iki mont modelini konforlu ve stil sahibi bir çantayla tamamlayan modaevi, adını deniz kabuklarından alan Mini Seashell isimli modelle hafif ama çarpıcı bir parçayı 2021 İlkbahar/Yaz sezonuna dahil ediyor. Çanta, deri kayışlar ile büzülerek aldığı form, yumuşak dokusu ve kapitone kumaşı sayesinde adını taşıdığı deniz kabuklarının büyülü görünümüne bürünüyor.

ETİKETLER: MONCLER , MONCLER THE FRESHENER , 2021 İLKBAHAR/YAZ