24 Eylül 2021

Seyahatlerin Canlandırıcı Gücünden İlhamla

75 Yıl önce Pierre Balmain bavullarını toplayıp gezmeye başladı ve Balmain Modaevi'nin hikayesi bu şekilde şekillenmeye başladı. Günümüze geldiğimizde ise bu gezilerin Pierre Balmain için ne kadar heyecan verici olduğunu anlamak daha kolay. 

 

balmain

Yakında daha iyi günlere ulaşmayı dört gözle beklerken, Balmain 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonuyla seyahatin zihinleri açan ve ruhu canlandıran gücü tekrar ortaya çıkıyor. Yeni koleksiyondaki tasarımlarda 68 binin üzerinde geri dönüştürülmüş Swarovski kristali ile süslenen paraşüt elbiseler, bağcıklı botlar, bomber ceketler ve parıltılı anti-g tulumlar, pilotların ve astronotların üniformalarının güzelliklerine adeta atıfta bulunuyor.

balmain

AirFrance uçak hangarlarında çekilen koleksiyon videosundan da anlaşıldığı üzere, seyahatlerin vazgeçilmezi aksesuarlardan pusulalar, kâğıt uçaklar ve hatta seyahat boyun yastıklarına benzeyen çantalar Balmain’in 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonunun imza parçaları haline geliyor.

balmain

Balmain, sürekli genişleyen bir kitleyle iletişim kurmanın yollarını ararken her zaman sınırlarını da yıkmaya kararlı bir marka olarak 2021-22 Sonbahar/Kış kampanyası Fracture ile bu kararlılığının altını bir kere daha çiziyor.

balmain

Fracture kampanyasını sunmak için fotoğraf ve video çekimi yerine Channel 4 ile ortaklık kuran Balmain, beş bölümlük dramatik bir dizi ortaya çıkardı. Hikâye, Los Angels’ın eteklerinde, inanılmaz karakterler için geçici olarak ev hizmeti veren motel Le Rêve'de geçiyor. 

balmain

Tasarımlarını hikayeler anlatmak için kullanan Pierre Balmain’in izinden gitmeye devam eden Balmain Modaevi, gerek 2021-22 Sonbahar/Kış koleksiyonu gerekse Fracture kampanyası ile doğuşunun temeli olan seyahati, yolculuğu ve hikâye anlatımını bu sezon tasarımlarına yansıtarak pandemi sonrası moda dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Koleksiyonun detaylarını buradan inceleyebilirsiniz. 

balmain

 

ETİKETLER: 2021-22 SONBAHAR/KIŞ , BALMAİN , FRACTURE