30 Mart 2021

Rosie Huntington-Whiteley’in İlk Ayakkabı Koleksiyonu

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

rosie huntington whiteley

@rosiehw

 

Victoria's Secret meleklerinden Rosie Huntington-Whiteley güzellik dünyasının kapılarını araladığı kişisel kozmetik markası Rose Inc’in ardından moda dünyasıyla olan flörtüne geri dönerek Pernielle Teisbaek’ten Leonie Hanne’ye pek çok popüler influencerında tercih ettiği Gia Couture Firenze markasıyla iş birliğine giderek yeni bir ayakkabı koleksiyonu tasarladı.

rosie huntington whiteley

 

rosie huntington whiteley

@rosiehw

Kişisel stilindeki zarif kodları aynı şekilde yeni projesine de başarıyla yansıtan Rosie, dört farklı tasarımı modern siluetler ve doğal dokunuşlarla bir araya getirdi. Her çift ayakkabının İtalya'da el yapımı üretildiği koleksiyonda ağırlık stilettolarda kendini gösterirken rahat sandaletlerde ünlü modelin günlük hayatında tercih ettiği konforla uyum sağlıyor. Örgü deri ve süetin ana materyalleri oluşturduğu tasarımlar toprak tonlarından siyaha günün her saatine eşlik edebilecek bir renk paletinden oluşuyor.

Rosie Huntington-Whiteley ise yeni koleksiyonu hakkında şu sözleri söyledi; "Her ayakkabının kendi kimliğini yansıttığı ufak bir koleksiyon hazırladık. Tasarımların yüksek topuklu olmasını istediğim kadar rahatlığını da korusumasına oldukça önem verdim. Yarattığımız ayakkabılar herkesin ilkbahar/yaz gardırobuna mükemmel şekilde uyum sağlıyor."

rosie huntington whiteley

@rosiehw

 

 

ETİKETLER: ROSİE HUNTİNGTON WHİTELEY , AYAKKABI , AKSESUAR , TASARIM , MODA