16 Mart 2021

Paris Hilton’un Lanvin Dönüşümü

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

Paris Hilton
Lanvin, 2021 İlkbahar/Yaz

 

90’lar ve 2000’ler modasının ikonik temsilcilerinden Paris Hilton, her zaman iddialı olduğu kadar hafif kaotik diyebileceğimiz bir stile sahipti. Uzun sarı saçlar, pembenin her tonuna hakim bir gardırop, plastikten neona uzanan bir aksesuar listesi ve abartilı bir makyaj seçimi derken dünyanın en popüler isimlerinden biri olan Paris Hilton bu kez karşımıza oldukça farklı bir şekilde çıkıyor.

 

Paris Hilton

 

Ünlü Fransız markası Lanvin’ın 2021 İlkbahar/Yaz kampanyası için kamera karşısına geçen Hilton, kısa kesilmiş saçları, hafif tonlardaki makyajı ve Lanvin’in keskin çizgisiyle beklenmedik bir uyum yakalayarak bizi adeta kendisiyle yeniden tanıştırıyor.

Lanvin’in kreatif direktörü Bruno Sialelli “Kampanya çekimlerini konuşmaya başladığımız sırada, Paris Hilton’u daha önce hiç olmadığı gibi çekmeyi istediğimi biliyordum.” derken onun payetli elbiseler ve hep kucağında taşıdığı köpeğiyle bir döneme imza attığını da dile getiriyor.

 

Paris Hilton

 

“Kendimi güçlü, zarif ve şık hissettim.” diyen Paris Hilton ise Mert Alas ve Marcus Piggott için bu dünyadaki en favori fotoğrafçıları olduklarını sözlerine ekleyerek “ Daha önce pek çok çekim yaptım hepsinde de uzun saçlar, uzun kirpikler vardı ve ben çok uzun zamandır bu görünümdeydim. Ancak ilk kez bütün bunlardan kurtulup tamamen doğal olabildim.” itirafında bulunuyor.

 

Paris Hilton

ETİKETLER: LANVİN , 2021 İLKBAHAR/YAZ