22 Haziran 2021

İkonik Sneakera Yeni Dokunuş

YAZI: DENİZ MİRAY PETRİNİ

gisele bundchen, topuklu sneaker,isabel marant

2010 yıllarında Chiara Ferragni’den Miranda Kerr’e pek çok ünlü ismin kullandığı Isabel Marant topuklu sneakerlar küçük bir patlama yaratarak hepimizin gardırobuna bir şekilde sızmayı başarmıştı. Hem spor hem de feminen bir duruşu olan bu sneakerların perde arkasından verdiği topuklu ayakkabı etkisi gündelik hayatımıza mükemmel bir uyum sağladı.

gisele bundchen, topuklu sneaker,isabel marant

Spor ayakkabıların rahatlığıyla yüksek ökçelerin verdiği o güçlü hissi bir arada sunduğu için de kısa sürede pek çok farklı markanın radarına takılan topuklu sneakerlar (wedge sneakers) sınır alanlarını genişleterek pek çok farklı tasarımda ve renkte karşımıza çıkmaya başladı. Şimdi bu popüler ayakkabının esas sahibesi Isabel Marant, markanın imzası haline gelen topuklu sneakerlarını yeni dokunuşlarla bir kez daha gündeme getirmeye hazırlanıyor.

“Bu ayakkabıları giymeyi her zaman çok sevdim. En rahat parçalar her zaman giydiğiniz ve asla bıkmadığınız parçalardır.” açıklamasıyla Marant, favori ayakkabısının yeniden gelişini kutlarken yeni sezon için güncellediği sneakerların tıpkı 2010 yıllarında olduğu gibi tekrardan vazgeçilmezlerimiz arasına girebileceğinin de sinyallerini veriyor.

gisele bundchen, topuklu sneaker,isabel marant

gisele bundchen, topuklu sneaker,isabel marant

ETİKETLER: ISABEL MARANT , TOPUKLU SNEAKER , WEDGE SNEAKERS , CHİARA FERRAGNİ