06 Temmuz 2021

“Forces Of Fashion” Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

YAZI: CHRİSTİAN ALLAİRE

DERLEYEN: DENİZ MİRAY PETRİNİ

vogue's forces of fashion, etkinlik

Bu yıl Vogue Forces of Fashion etkinliği 7-8 Temmuz tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek. “Fashion Goes Forward” başlığı altında olan organizasyon pek çok önemli konuşmacı ve panel konularına yer verecek.

İki gün boyunca moda endüstrisinin önde gelen tasarımcıları ve ikonları oldukça etkileyici sohbetler için bir araya gelirken, Vogue Amerika’dan Anna Wintour, İngiliz Vogue’undan Edward Enninful, Vogue Çin’den Margaret Zhang ve Vogue Runway’den Luke Leitch Vogue’un küresel unvanlarına perde arkasından bakmamızı sağlayacak.

Ödüllü müzisyen Billie Eilish ve Gucci’nin vizyoner kreatif direktörü Alessandro Michele kendi sektörlerini nasıl şekillendirdiklerini Vogue’dan Chioma Nnadi ile paylaşacak. Ayrıca Marc Jacobs , Balenciaga’nın kreatif direktörü Demna Gvasalia, Maison Margiela’dan John Galliano ve Chloé’nin kreatif direktörü Gabriela Hearst da etkinlikte yer alacak. Panelde konuşulacak konular ise özgür bir marka yaratmaktan önemli bir stilist olmanın süreçlerine kadar pek çok içeriği kapsıyor.

Bütün paneller İngilizce olmakla birlikte canlı olarak izlenebilecek ve 29 Temmuz tarihine kadar ulaşılabilir kalacak. Etkinlik biletlerine ise Forces of Fashion web sitesinden ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER: VOGUE'S FORCES OF FASHİON , ETKİNLİK , PANEL