26 Ocak 2021

1920'lerin Ruhuyla Zaman Yolculuğu

Sportmax
Sportmax

Yeniden doğuşu ve coşkuyu simgeleyen ve hala günümüzle bağlantıda olan 1920’lerin güçlü etkisine bir övgü niteliğinde hazırlanan Sportmax 2021 Pre-Fall koleksiyonu dönemi değiştiren özgür kadınlardan ve onların tutkularından ilham alıyor.

Yeni Sportmax, Caz dönemini referans alırken çarlistonun gösterişli tavrını, doğu ve batının etkileşimini, 20’lerin canlı renklerini ve desenlerini de koleksiyona dahil ediyor. Çift düğmeli ceketlerken, volümlü sahte kürklere dış giyim sahnede ön plana çıkarken, vücudu saran elbiseler, maxi gömlekler ve trençkotlar kadifenin tamamlayıcı etkisiyle bütünleşiyor.

Sportmax

Ayrıca tasarımlarda ustaca kullanılan deri detayı güçlü olduğu kadar etkileyici bir görünüm yakalarken, örgü parçalardaki zarif şeffaflık ve Art Deco'yu anımsatan desenler 2021 Pre-Fall koleksiyonunda bir araya geliyor.

Sportmax

Sportmax

Hardal sarısından kırmızıya, maviden yeşile oldukça somut ve net bir renk paletiyle karşımıza çıkan Sportmax, özellikle aksesuarlarda, ceketlerde ve yeleklerde kullanılan hayvan desenleriyle koleksiyonda farklı bir dokunuş yakalıyor.

Sportmax

 

ETİKETLER: SPORTMAX , MODA , 2021 , 2021 PRE-FALL