26 Ağustos 2021

Rosie Huntington-Whiteley'in Yeni Güzellik İmzası

YAZI: EKİN KURBETÇİ

rosie-huntington-whiteley-pregnant-rose-inc-beauty-makeup-skin-care

Fotoğraf: @rosiehw

Rosie Huntington-Whiteley'in hayatı şu sıralar oldukça hareketli. Süpermodelden iş insanına dönüşen başarılı isim, geçtiğimiz günlerde ikinci bebeğine hamile olduğunu açıklamıştı. Bu mutlu haberin yanında Rosie'den güzellik meraklılarını heyecanlandıran bir duyuru daha geldi. 34 yaşındaki yıldız Rose Inc. imparatorluğunun sınırlarını aynı adı taşıyan kendi kozmetik markasıyla resmi olarak genişletiyor.

rosie-huntington-whiteley-pregnant-rose-inc-beauty-makeup-skin-care

Fotoğraf: @rosiehw

Rose Inc. Beauty'nin sinyallerini birkaç ay önce vermeye başlayan Rosie, kozmetik dünyasına pek de yabancı değil. 2016 yılında Marks & Spencer ile yaptığı iş birliğiyle ilk makyaj koleksiyonunu çıkaran süpermodel, sağlam adımlar atan bu birlikteliğin ardından Hourglass ve Bare Minerals markalarının yüzü olmuş ve son olarak da La Bouche Rouge markasıyla mini bir ruj kiti çıkarmıştı. Kendisinin ve ünlü arkadaşlarının saç, makyaj ve bakım sırlarını paylaştığı, sektörün kamera arkasına ışık tutan websitesi Rose Inc.'i 2018 yılında kuran Huntington-Whiteley, bu girişimiyle de kendi güzellik manifestosunu yarattı.

rosie-huntington-whiteley-pregnant-rose-inc-beauty-makeup-skin-care

Fotoğraf: @rosiehw

Rosie Huntington-Whiteley'in yıllara dayalı makyaj ve bakım tutkusuyla birleşen profesyonel deneyimleri, Rose Inc.'i diğer 'ünlü' imzası taşıyan kozmetik markalarından bir parça ayırıyor diyebiliriz. Temiz ve sürdürülebilir ürünlere imza atan bir üreticiyle partnerlik kuran çiçeği burnunda kozmetik markası, zulümsüz, vegan ve temiz formüllere sahip. Koleksiyonunun %25'i yeniden doldurulabilir fonksiyona sahip markanın ambalajları da geri dönüştürülmüş veya geri dönüştürülebilir cam ve plastiklerle tasarlanmış. Aynı zamanda sürdürülebilirlik konusunda sıklıkla göz ardı edilen bir detay Rose Inc. tarafından atlanmamış: Satılan ürünler karbon-nötr gönderi tercihiyle alıcısına ulaşıyor. 

rosie-huntington-whiteley-pregnant-rose-inc-beauty-makeup-skin-care

Fotoğraf: @rosiehw

Rose Inc.'in ilk koleksiyonu 9 farklı üründen oluşuyor. İki makyaj fırçası, krem allık, kaş maskarası, kapatıcı, kalem ruj, tonik ve aydınlatıcı serum içeren bu mini ürün ailesindeki tüm formüller cilde faydalı içeriklere sahip. Rosie Huntington-Whiteley'in minimal, sofistike ve kaliteye önem veren tavrı, markanın kimliğinde ve koleksiyonunda kendini belli ediyor. Güzelliğinizin altını çizen ve doğal bitişiyle 'sizi' ön plana çıkaran bir makyaj istiyorsanız Rosie'nin formüllerine ve renk kürasyonlarına göz atmanız gerekebilir. Kendi kozmetik markasını kurarak kariyerinde yepyeni bir sayfa açtığını söyleyen Rosie Huntigton-Whiteley'in bu keyifli heyecanına biz de ortak oluyoruz.

Rosie Huntington-Whiteley'in Kişisel Bakım Sırları

ETİKETLER: ROSİE HUNTİNGTON-WHİTELEY , KOZMETİK MARKASI , CİLT BAKIMI , MAKYAJ KOLEKSİYONU