06 Aralık 2021

Lalisa Manoban ve Celine Birlikteliğinde Yeni Dönem

YAZI: EKİN KURBETÇİ

lalisa-manoban-celine-perfume-campain-blackpink

Fotoğraf: @lalalalisa_m

Celine ve Lalisa Manoban güç birliğinden yeni bir haber var. Lisa, modern dönemin yeni nesil moda ikonlarından biri olmaya aday. Başarılı yıldız, sektördeki güçlü adımlarını Fransız moda evinin yeni bir kampanyasıyla taçlandırıyor.

lalisa-manoban-celine-perfume-campain-blackpink

Fotoğraf: Hedi Slimane, @celine

2019 yılında 11 koku içeren Haute Parfumerie koleksiyonunu çıkaran Celine’in ilk resmi parfüm kampanyasında Lalisa Manoban yer alıyor. Objektifin arkasındaki isimse markanın kreatif direktörü Hedi Slimane’dan başkası değil. Slimane’ın sezgisel ve minimal estetik imzası fotoğraflara yansıyor.

lalisa-manoban-celine-perfume-campain-blackpink

Fotoğraf: Hedi Slimane, @celine

Kampanya çekimleri Ekim ayında Fransa’nın güneyinde gerçekleşmiş. Bu kampanya için Nice’e mini bir seyahat yapan Lisa, fonda Parade parfümünün notalarıyla kameraya poz vermiş ve kokunun kimliğiyle bütünleşmiş. Nice'i kokuların ve ferahlığın şehri olarak gördüğünü söyleyen Manoban'ın koleksiyondan seçtiği favori parfümü Black Tie ve imza parfümü ise Eau de Californie.

2019 yılında Celine’in Paris’te gerçekleşen erkek giyim defilesinde boy göstererek markayla yakın bir ilişkide olduğunu gösteren Lisa, kısa zamanda Hedi Slimane’ın ilham perilerinden biri haline gelmiş ve 2020 yılının Eylül ayında da Celine’in global marka elçisi olarak açıklanmıştı.

ETİKETLER: LALİSA MANOBAN , LİSA , BLACKPİNK , CELİNE , HAUTE PARFUMERİE