19 Mart 2021

Kim Kardashian ve Kendall Jenner'ın Parfüm Birlikteliği

YAZI: EKİN KURBETÇİ

kim-kardashian-kendall-jenner-perfume-kkw-fragrances

Fotoğraf: @kimkardashian

Kendall Jenner'ı ikna etmek sanıyoruz ki biraz zor. Modellik kariyerinde de oldukça seçici olduğunun altını çizen Kendall, kız kardeşi Kylie Jenner'la en son iş birliği yapan aile üyesi olmuştu. Aynı durum Kim Kardashian'ın parfüm markası için de geçerli. Bugüne kadar Kourtney, Khloe ve Kylie ile özel parfüm serileri çıkaran Kim, Kendall ile iş birliğini sonunda açıkladı.

kim-kardashian-kendall-jenner-perfume-kkw-fragrances

Fotoğraf: @kimkardashian

Kendall by KKW Fragrance ismiyle sunulan parfüm koleksiyonunda 3 farklı koku bulunuyor. Süpermodelin açık havaya ve at binmeye olan merakından ilham alınan koleksiyonda kokular Kim Kardashian'ın tabiriyle 'büyüleyici, lüks, baş döndürücü ve şehvetli'. 'Kendall beyinfırtınası seanlarımıza inanılmaz bir vizyon kattı ve parfümlerin görünümü ve hissiyatını ortaya çıkardı.' diye anlatan Kim 'Bu koleksiyon şimdiye kadar yaptıklarımızdan çok farklı. Parfümleri her kokladığımda bana Kendall'ı anımsatıyorlar. Evrensel ve benzersiz olan bu aileyi herkesin denemesi için sabırsızlanıyorum.' diye de ekliyor.

kim-kardashian-kendall-jenner-perfume-kkw-fragrances

Fotoğraf: @kkwfragrance

'Parfümlere karşı hep bir tutkum vardı ve yaratıcı süreci Kim gibi hayranlık duyduğum biriyle deneyimlemek çok anlamlıydı. Bu kokular beni atlarımın üstünde gezintiye çıktığım, etrafımda temiz havanın vr yeni açan çiçeklerin aromasını hissettiğim güzel bir bahar gününe ışınlıyor.' diye anlatan Kendall'ın koleksiyonundaki kokular Olive, Amber ve Blue Roan olarak adlandırılmış. 25 Mart'ta satışa çıkacak koleksiyonun alacağı dönüşleri biz de oldukça merak ediyoruz, ancak yayınlanan kampanya görsellerine bakılırsa hepimizi yüksek dozda etkileyici bir üçlü bekliyor.

Soğuk Havalarda Kullanabileceğiniz 10 Sıcak Parfüm

ETİKETLER: KENDALL JENNER , KİM KARFDASHİAN , PARFÜM , KKW FRAGRANCE