13 Şubat 2021

Irina Shayk'tan Pürüzsüz Dudakların Sırrı

YAZI: EKİN KURBETÇİ

irina-shayk-beauty-red-carpet

Fotoğraf: Getty Images Turkey

Irina Shayk, kusursuz cildi ve güzelliğiyle adeta ışıldıyor. Her kırmızı halı görünümü ve her sokak stiliyle dikkatleri üzerine çeken süpermodel, yoğun gündemine rağmen asla cilt bakımına ara vermiyor. Irina sabahları kızını okula hazırladığı için daha hızlı bir ritüel tercih ediyor. Yüzünü soğuk suyla yıkayan başarılı yıldız göz çevresi ve yüz nemlendiricisini uyguluyor. Ve tabi ki boynunu ve dekolte bölgesini de ihmal etmiyor.

irina-shayk-beauty-red-carpet

Fotoğraf: @mimiluzon

Ancak Irina'nın bağımlısı olduğu bir bakım uygulaması var: Altın maskeler. Bu elementin cilt üzerindeki sayısız faydasından yardım alan Irina, altın bakımıyla adından söz ettiren estetisyen Mimi Luzon'un da müdavimi. 

irina-shayk-beauty-red-carpet

Fotoğraf: Mimi Luzon

Markanın dudak kitlerini de vazgeçilmezleri arasında sayan Irina Shayk, klinik ziyaretlerinde bakım uzmanıyla arkadaş olmuş. Süpermodelin bu kitlere olan ilgisini bilen Luzon ise Irina ile iş birliği fikrini ortaya atmış. Altının nemlendirici, gençleştirici ve yenileyici gücü bu iş birliğiyle dudaklara taşınıyor. Mimi Luzon'un ünlü altın varaklı maskeleri dudaklar için olan yeni versiyonuyla hayatımıza giriyor. Ünlülerin altın dudaklarıyla paylaşacakları yeni selfieleri şimdiden hayal edebiliyoruz!

Yükselen Cilt Bakım Trendi: Altın Maskeler

ETİKETLER: IRİNA SHAYK , DUDAK BAKIMI , ALTIN MASKESİ , MİMİ LUZON , IRİNA SHAYK , ALTIN MASKE , CİLT BAKIMI