19 Nisan 2021

Hermès'ten Baharı Müjdeleyen Makyaj Koleksiyonu

YAZI: EKİN KURBETÇİ

vikyandthekid-skin-care-beauty-rouge-hermes

Fotoğraf: @vikyandthekid

Hermès geçtiğimiz yıl renkli kozmetik dünyasına geniş bir ruj ailesiyle giriş yapmıştı. Markanın mücevher ve ayakkabı bölümlerinin kreatif direktörü Pierre Hardy, kadın departmanının vizyoneri Bali Barret, Hermès Beauty'nin kreatif direktörü Jerome Touron ve Hermès'in koku direktörü Christine Nagel'ın bir araya gelerek hazırladığı 'dudak' koleksiyonu makyaj ve moda severlerden büyük ilgi toplamıştı.

vikyandthekid-skin-care-beauty-rouge-hermes

Fotoğraf: Hermès

Güzellik ve yüksek modayı bir araya getiren, stil dozu yüksek ve yeniden doldurulabilir ambalajlarıyla arzu nesnesi haline gelen Hermès Beauty ailesi, yeni üyeleriyle genişlemeye devam ediyor.

vikyandthekid-skin-care-beauty-rouge-hermes

Fotoğraf: Hermès

Ocak ayında 2021 İlkbahar/Yaz sezonu için sınırlı üretim üç renk ruju daha koleksiyonuna ekleyen moda devi, şimdiyse güzellik dünyasında yeni toprakları keşfe çıkıyor. Güllerden ve Hermès'in koleksiyonunda kullandığı tüm pembe tonlarından ilham alan 8 allık ve bunlara eşlik eden allık fırçaları Hermès Beauty'yi cilt makyajıyla buluşturuyor.

21-04/19/hermes3-1618814932.jpg

Fotoğraf: Hermès 

Jérôme Touron'a göre ruj koleksiyonunu takip etmesi gereken ürün allıklar. 'Allık tıpkı bir tire işareti gibi, dudaklar ve yüzün geri kalanıyla bağ salıyor. Dolayısıyla allık koleksiyonu mantıklı bir adımdı.'

İlk ruj koleksiyonunda kırmızıya odaklanan Touron, bu sefer rotasını pembelere çevirmiş. Hermès'in Lyon'daki 75.000 tonluk renk kütüphanesini keşfe çıkan direktör, yelpazeyi önce 50'ye, ardından 8 final renge indirgemiş. Cilt makyajının yanında her cilt rengiyle uyumlu 'Lip Enhancer' serisi de The Rose Hermès koleksiyonunu tamamlıyor. Tüm bu ürünlerin ambalajları da tıpkı Rouge Hermès serisi gibi geri dönüştürülebilir materyallerden yapılmış ve tabi ki yeniden doldurulabilir. Baharın floral renklerini Hermès imzasıyla cildimizde taşımak için sabırsızlanıyoruz!

Yeni Nesil Güzellik: Sanat Eseri Rujlar

ETİKETLER: HERMES , ALLIK , RUJ , MAKYAJ KOLEKSİYONU